• Witaj Szkoło!

• Dnia 2 września br. w hali sportowej odbył się uroczysty apel inaugurujący nowy rok szkolny 2024/2025.
          W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klas zerowych, pierwszoklasiści i
           czwartoklasiści, nauczyciele, rodzice oraz przybyli goście, którzy wspólnie przywitali nadchodzący czas nauki, wyzwań i rozwoju.
        •

Apel rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego, odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Marzena Mrozińska oraz Radna Dzielnicy i jednocześnie Przewodnicząca RR- Pani Barbara Domańska, życząc uczniom owocnego roku, pełnego sukcesów, a nauczycielom- satysfakcji z pracy dydaktycznej. Na zakończenie apelu Pani Dyrektor zaprosiła uczniów wraz z nowymi wychowawcami na pierwsze spotkania klasowe.

Natomiast uczniowie pozostałych klas przywitali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych.

Wszystkim Uczniom życzymy: wielu sukcesów, wspaniałych ludzi wokół, zapału do zdobywania wiedzy, także niesamowitych przygód, dużo radości i trwałych przyjaźni.

Pamiętajcie, że nie każdy człowiek jest taki sam oraz że różne rzeczy nas smucą i cieszą. Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny przyniesie wiele pozytywnych doświadczeń, będzie czasem wspólnego odkrywania wiedzy, rozwijania pasji i umiejętności.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia i wytrwałości, a Rodzicom- owocnej współpracy i otwartości!

Nowy rok szkolny 2024/2025 uważamy za otwarty!

Małgorzata Pazik

Zapraszamy do galerii zdjęć Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025