• Rekrutacja do klas sportowych

• REKRUTACJA do KLAS SPORTOWYCH

• Zapraszamy do klasy sportowej w roku szkolnym 2024/2025

W marcu 2024 r. rozpoczyna się rekrutacja do klas czwartych sportowych w szkołach podstawowych m.st. Warszawy

O przyjęciu do klasy sportowej decyduje dobry stan zdrowia kandydata potwierdzony orzeczeniem wydanym przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej oraz wyniki próby sprawności fizycznej

Prosimy o zapoznanie się z Harmonogramem rekrutacji do klas IV sportowych w szkołach podstawowych

Więcej informacji na stronie Biura Edukacji

• Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do klas IV sportowych, w dniach 18-22 marca br. rodzice składają wnioski o przyjęcie.

Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy IV sportowej:

Scan podpisanego wniosku i pozostałych dokumentów można składać drogą mailową na adres  placówki, która przeprowadza rekrutację do klasy IV sportowej.

W przypadku problemów z uzyskaniem orzeczenia o bardzo dobrym stanie zdrowia kandydata (orzeczenie wydaje lekarz podstawowej opieki zdrowotnej) dopuszcza się dostarczenie tego dokumentu do szkoły w późniejszym terminie, jednak nie później niż przystąpieniem kandydata do próby sprawności  fizycznej.

Adresy mailowe i numery telefonów placówek  można znaleźć na stronach szkół lub na stronie Biura Edukacji https://edukacja.um.warszawa.pl/kontakt