• Europejski Dzień Języków Obcych 2024 w SP73

• Tegoroczny Europejski Dzień Języków Obcych, świetna okazja do celebrowania różnorodności językowej i kulturowej naszego kontynentu, obchodziliśmy 26 września.
        • Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnych aktywnościach związanych z językami: angielskimniemieckich, których uczą się w szkole.

Nauczyciele przygotowali ciekawe mini zadania i zabawy językowe, które miały na celu rozwijanie umiejętności komunikacyjnych oraz poszerzanie słownictwa. Każdy, kto wykonał wszystkie zadania, otrzymał bon podarunkowy o wysokości 5 punktów do klasówki z niemieckiego lub/i angielskiego, do wykorzystania jeden raz w I semestrze roku szkolnego 2024/2025.

Europejski Dzień Języków Obcych w SP73Europejski Dzień Języków Obcych w SP73

Hasłem przewodnim szkolnych obchodów było motto:

KTO JĘZYKI POZNAJE, TEN MĄDRZEJSZYM SIĘ STAJE!

wymyślone przez Patryka z klasy 7b, laureata szkolnego konkursu na hasło promujące naukę języków obcych.

Europejski Dzień Języków Obcych to nie tylko święto języków, ale także doskonała okazja do integracji i budowania więzi między uczniami.

Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie uczestniczyli w tym wyjątkowym Dniu i zapraszamy do wspólnego świętowania za rok!

Zapraszamy do galerii Europejski Dzień Języków Obcych 2024 w SP73

Zespół nauczycieli języków obcych