• Dzień Chłopaka w 7b

• Jak co roku w klasie 7b hucznie świętowano Dzień Chłopaka. Dziewczęta przygotowały dla kolegów niespodziankę.
        • Zorganizowały konkurencje sportowe, bo dbamy o zdrowie:), quiz wiedzy o sporcie i zabawne kalambury. Panowie musieli pokonać slalom między workami, trafić lotkami do pudełka, zdobyć jak najwięcej punktów w rzucie do celu, oraz przejść przez związaną skakankę, trzymając się za ręce.

Dzień chłopaka w klasie 7Dzień chłopaka w klasie 7Dzień chłopaka w klasie 7

Mnóstwo emocji przyniósł "balonowy zbijak", natomiast hitem zabawy okazały się kalambury w towarzystwie "nowego kolegi Janusza", w których dziewczęta odgadywały, co robi Janusz.

Nie zabrakło życzeń, pięknych dekoracji, drobnych upominków własnoręcznie zapakowanych, drobnego słodkiego poczęstunku, a przede wszystkim wspaniałej wspólnej zabawy i integracji klasy:).

Dodatkową niespodzianką dla chłopców (również z innych klas) były kupony matematyczne, upoważniające do różnych bonusów podczas sprawdzianów.

Zapraszamy do galerii Dzień Chłopaka w 7b

Iwona Myślak-Piątek