• CMI

• Podsumowanie realizacji projektu CMI w SP73

• Przez trzy lata (2020-2023) nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie grantowym Centrum Mistrzostwa Informatycznego, w ramach którego: odkrywaliśmy i rozwijaliśmy talenty informatyczne, uczyliśmy się programowania i staraliśmy się zapanować nad algorytmami, startowaliśmy w licznych konkursach i zawodach informatycznych, a odniesione sukcesy napawają nas dumą i satysfakcją.

• PEŁNA TREŚĆ ARTYKUŁU
          • Misja na Marsa

• Niesamowite! Wzięliśmy udział w Misji na Marsa! Oglądaliśmy transmisję udostępnioną przez NASA z lądowania marsjańskiego łazika Perseverance na Marsie. Słyszeliśmy metaliczne dźwięki wydawane przez łazika oraz marsjański wiatr zarejestrowany przez mikrofony po raz pierwszy w historii lotów na Marsa. Czuliśmy się jak prawdziwi astronauci!
          • PEŁNA TREŚĆ ARTYKUŁU