Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Majowa świetlica

W maju nie tylko kwitną bzy, ale jest także dużo atrakcji na naszej świetlicy. Z Panią Kamilą na zajęciach kulinarnych, dzieci przygotowywały koktajl z truskawek.

Odbyła się wycieczka do Ośrodka „Koparka” gdzie świetliczki  mogły poznać Alpaki, pospacerować i pokarmić je. Była to nagroda za udział w kiermaszu świątecznym.

Byliśmy także na Targach Książki na Stadionie Narodowym.

Z okazji Dnia Mamy, chętne dzieci wykonały decoupage, by wręczyć  drewniane zakładki do książki i serduszka. Przy okazji składamy najlepsze życzenia wszystkim mamom.

Chcemy pochwalić się pracami dzieci, które były wykonane podczas warsztatów ceramicznych. Warsztaty te zostały  sfinansowane z pieniędzy z Kiermaszu Świątecznego.

Wpłynęło dużo prac na konkurs plastyczny pt „Wiosenny kolarz

Anna Małachowska