Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Po feriach w świetlicy

Po powrocie z ferii mieliśmy dużo nowych pomysłów, jak aktywnie spędzić czas w świetlicy. Na zajęciach z serii „doświadczanie- eksperymentowanie” w miesiącu lutym skupiliśmy się na wodzie. Przeprowadziliśmy min. doświadczenie, które pozwoliło nam odpowiedzieć na pytanie: „czy woda potrafi się przemieszczać?” Na efekty musieliśmy czekać długo, ale było warto.

 

Natomiast na zajęciach kulinarnych pod okiem Pani Kamili piekliśmy gofry.

Za pozyskane pieniądze z kiermaszu świątecznego, zorganizowane zostały zajęcia z lepienia gliną. Zajęcia poprowadziła pani, która zawodowo zajmuje się tym rzemiosłem. Poznaliśmy tajniki lepienia garnków.

Podczas zimy aktywnie dokarmiamy ptaki.

Anna Małachowska