OFERTA DLA UCZNIA

• Lubisz czytać książki? Może sam piszesz opowiadania, wiersze? Pragniesz rozwijać swoje umiejętności pisarskie?

• Chcesz doskonalić język angielski?

• A może widzisz się w roli aktora?

• Nie, nic z tych rzeczy, interesują cię tylko nauki przyrodnicze. Kochasz zwierzęta i pragniesz dowiedzieć się jak o nie dbać.

• Uwielbiasz malować. Chcesz poznawać nowe techniki i możliwości wyrażania siebie?

• Kochasz sport? Chcesz doskonalić swoje umiejętności, a może sprawdzić się w nowej dyscyplinie?

• Lubisz łamigłówki, zagadki i inne matematyczne wyzwania? Chcesz doskonalić logiczne myślenie?

• Ciekawi cię, jak żyli ludzie w dawnych latach? Co było przyczyną wielu wydarzeń historycznych?

• Świetnie radzisz sobie z komputerem? Jesteś twórcą, chcesz wykorzystywać technologie informacyjne do realizacji własnych pomysłów? Chcesz nauczyć się programowania?

• Muzyka i taniec to twoje pasje!

• Chcesz nauczyć się grać na instrumencie? Rozwijać swoje umiejętności wokalne?

Nie wiesz, co robić w wolnych chwilach?

Oto OFERTA dla CIEBIE:

ADOPCJA SERCA