Poradnik Terapeutyczny

W naszej szkole prowadzone są zajęcia specjalistyczne z dziećmi, które mają różne trudności, przekładające się na problemy z opanowaniem materiału oraz umiejętności szkolnych.

Poradnik Terapeutyczny powstał w związku z licznymi pytaniami Rodziców dotyczącymi konieczności uczęszczania przez dziecko na zajęcia terapeutyczne oraz potrzeby dodatkowego ćwiczenia w domu. W poradniku przekazujemy ważne informacje z zakresu różnych działań terapeutycznych zapobiegających niepowodzeniom dzieci, ciekawe zabawy oraz gry dydaktyczne, które można stosować w domu.

Praca rodziców z dzieckiem znacznie poprawi efektywność zajęć prowadzonych w szkole, a także przyczyni się do osiągnięcia przez dziecko większych sukcesów w przezwyciężaniu swoich trudności.

Zapraszamy do lektury!

Katarzyna Polewaczyk

specjalista terapii pedagogicznej, pedagog specjalny,

dyplomowana ortoptystka