Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

SUKCESY SZKOLNE

w roku szkolnym 2012/2013

 


 



Drukuj Email

X KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

etap szkolny konkursu


Klasy 1-3:

  • Katarzyna Sobkowicz klasa 3c;

  • Barud Małgorzata klasa 3b;

  • Rzymowska Sandra klasa 3b;

Klasy 4-6:

  • Sobkowicz Bartosz klasa 5c;

  • Olay- Fernandez Adam klasa 4c;

  • Dobosz Emilia klasa 4b.



 

 
Drukuj Email

NAJLEPSI UCZNIOWIE SP 73

w roku szkolnym 2011/2012

Przedstawiamy listę uczniów, którzy w roku szkolnym 2011/2012 uzyskali najwyższą średnią ocen i wzorowe zachowanie, a tym samym na koniec roku otrzymali świadectwa z wyróżnieniem. [więcej ...]

 
Drukuj Email

SUKCESY SZKOLNE

w roku szkolnym 2011/2012



Janusz Korczak, człowiek o którym nie można zapomnieć

szkolny etap Dzielnicowego Konkursu na prezentacje multimedialne


I miejsce – Karolina Majdański klasa 6b;

II miejsce – Aleksandra Goc klasa 6a;

III miejsce – Maria Sanocka, Blanka Wit klasa 6b.

wyróżnienia:

Dawid Trafalski, Daniel Glinka klasa 6c;

Roksana Dajczak klasa 6c.

 


 

Czytam i rozumiem

Konkurs dla klas trzecich


I miejsce:

  • Krzysztof Bąk klasa 3 b;

  • Michał Rybarczyk klasa 3 b;

II miejsce:

Natalia Lewandowska klasa 3 a;

III miejsce:

Anna Zaorska klasa 3 d;

Wyróżnienia:

  • Oliwia Rzymowska klasa 3 a;

  • Mikołaj Semeniuk klasa 3 c;

  • Sandra Stan klasa 3 d;

  • Adrian Janicki klasa 3 d;

 

 


 

Najładniejsza świąteczna kartka wielkanocna

Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej dla klas 1-6


W kategorii klas 4-6:

I miejsce:

  • Maciek Kiszkarewicz klasa 5b;

  • Dominika Owczarczyk klasa 4b;

II miejsce:

  • Emilka Piszczako klasa 4d,

  • Antek Zioło klasa 4b;

III miejsce:

  • Agnieszka Pniewska klasa 4c,

  • Wioletta Wylezińska klasa 4d;

Wyróżnienia:

  • Karolina Kołodziej klasa 4a;

  • Natalia Rumiancew klasa 4b;

  • Patryk Stefański klasa 4c;

  • Jan Wieczorek klasa 4d.


Wyróżnienia w kategorii klas 1-3:

  • Joanna Markus klasa 1b;

  • Weronika Stecko klasa 3b;

  • Patryk Kontowicz klasa 2c;

  • Petami Auszewa klasa 3a;

  • Dominik Goliński klasa 3b;

  • Paula Gogolewska klasa 3b;

  • Ola Sulewska klasa 2c.

 



 

Jak zapobiegać agresji?

Szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-6


Laureaci w kategorii klasy 1-3:

  • Sawicki Jakub klasa 2a,

  • Rzymowska Oliwia klasa 3a,

  • Bytniewska Anna klasa 3c,

Wyróżnienia:

Petima Ausheva 3a, Rzymowska Sandra 2b, Grabarczyk Marcel 1d


Laureaci w kategorii klasy 4-6:

  • Kiełczewski Bartosz klasa 5d,

  • Knet Katarzyna klasa 6a,

  • Zakaeva Dalna klasa 6b,

Wyróżnienia:

Rudecka Katarzyna 6c.

 

 


 

GODZINA dla ZIEMI

szkolny konkurs plastyczno-ekologiczny dla klas 1-6

Kategoria klasy 1-3

I miejsce:

  • Emilia Dobosz - 3b;

  • Hubert Kotus - 2c;

II miejsce:

  • Piotr Fusiek - 1d;

  • Ida Baranowska - 2c;

III miejsce:

  • Bartosz Kamiński  - 3b;

  • Jakub Białek - 1b;

Wyróżnienie:

Weronika Stecko

 

 


 

Konkurs Poezji Patriotycznej  "Witaj, majowa jutrzenko ..."

etap szkolny IX Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej

Eliminacje szkolne wygrali

w kategorii klas 4-6:

  • Adam Bytniewski,

  • Zofia Kamińska,

  • Bartosz Sobkowicz.

w kategorii klas 1-3:

  • Adam Olay-Fernandez,

  • Emilia Dobosz,

  • Ida Baranowska.


 


 

 

SUKIENKA PANI WIOSNY

szkolny konkurs plastyczny dla klas 1-3

I miejsce:

Gabrysia Fusiek klasa 2c;

II miejsce:

Małgorzata Barud klasa 2b,

Anna Bytniewska 3c;

III miejsce:

Emilia Dobosz klasa 3b,

Bartosz Kamiński klasa 3b,

Martyna Dąbrowska klasa 1b.

Wyróżnienia:

Ewelina Szustak 3a, Oliwia Rzymowska 3a, Wiktoria Milewska 1b, Paweł Kulesza 3d, Nikola Zając 3d, Konrad Gałan 3d, Sandra Stan 3d, Magdalena Olczyk 3d, Mikołaj Małeczyński 1d, Maksymilian Małęczyński 1d, Izabela Ciechańska 2b

 


 

 

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

I etap konkursu

Klasy VI

I miejsce:

  • Damian Baran – 6 a;

  • Julia Parsons –  6 b;

II miejsce:

  • Blanka Wit –  6 b;

  • Natalia Michałowska – 6 d;

III miejsce:

  • Kacper Gałązka – 6 a;

  • Daniel Glinka – 6 c;

  • Michał Wydzierzecki – 6 c;

  • Katarzyna Rudecka 6 c;

  • Dawid Pergół – 6 d;

Klasy V

I miejsce:

  • Delfina Stempin – 5 a;

  • Jakub Niściór – 5 b;

  • Natalia Bąk – 5 a;

  • Kacper Puławowski – 5 b;

  • Piotr Motylewski – 5 b;

  • Joanna Śnieg – 5 b;

II miejsce:

  • Kinga Wasążnik – 5 a;

  • Wiktoria Szczęsna - 5 a;

  • Maciej Borowski – 5 a;

  • Agnieszka Kozak – 5 b;

  • Kacper Grajda – 5 d;

III miejsce:

  • Maciej Siborenko – 5d;

  • Daniel Gniewek – 5 d;

Klasy IV

I miejsce:

  • Emil Wyszpolski – 4 a;

  • Bartosz Sobkowicz – 4 c;

  • Oliwia Grzywacz – 4 b;

  • Deniz Güler – 4 b;

  • Kamila Tyborowska – 4 b;

II miejsce:

  • Adam Bytniewski – 4 c;

  • Dominika Owczarczyk – 4 b;

III miejsce:

  • Klaudia Gut – 4 b.


 

CYFROWE OPOWIEŚCI Festiwal Filmów Animowanych

Najlepszy Film Festiwalu

oraz

I miejsce w kategorii Pinokio

DREWNIANY CHŁOPIEC - autorzy filmu: Kacper Jarota, Radosław Olay-Fernandez;


I miejsce w kategorii Lokomotywa

HISTORIA LOKOMOTYWY - autorzy filmu: Karolina Majdańska, Piotr Wiśniewski;


I miejsce w kategorii Czerwony Kapturek

PRZYGODY DZIEWCZYNKI zwanej CZERWONY KAPTUREK - autorzy filmu: Hanna Banaś, Gabriela Więckowska.



 

Konkurs matematyczno-przyrodniczy WODA w NASZYM ŻYCIU

Etap szkolny

  • Piotr Wiśniewski – 6b,

  • Daniel Glinka – 6c,

  • Kuba Niściór – 5b,

  • Bartek Sobkowicz – 4c! – najmłodszy finalista,

  • Julka Parsons – 6b,

  • Blanka Wit 6b – "zawodnik rezerwowy".


 

MOI DZIADKOWIE konkurs plastyczny klasy 1-3

Klasy trzecie:

I miejsce - Ola Krzyślak 3b;

II miejsce - Emilka Dobosz 3b;

III miejsce - Ania Bytniewska 3c;

Wyróżnienia:

Kamila Tamborek 3c;

Krzyś Bąk 3b;

Petimat Ausheva 3a.


Klasy drugie:

I miejsce - Paweł Bylak 2c;

II miejsce - Kasia Sobkowicz 2c;

III miejsce - Ida Baranowska 2c;

Wyróżnienia:

Jewgenia Jewłasz 2a;

Syuzanna Mkhoyan 2b;

Klaudia Kalinowska 2b.


Specjalne wyróżnienie dla prac przestrzennych:

Gosia Barud klasa 2b;

Paweł Zuk klasa 2a;

German Lengert klasa 2a.



 

NAJPIĘKNIEJSZA GWIAZDKA konkurs plastyczny

Kategoria klasy 4-6

  • Łukasz Ambrozik;

  • Adam Bytniewski;

  • Natalia Danielewska.

Wyróżnienia:

Radek Olay- Fernandez, Bartek Sobkowicz, Dawid Trafalski, Daniel Glinka,Hawa Aushewa, Bartek Budzik, Małgosia Stocka, Kacper Grajda, Bartek Grajda, Paweł Drzewaszewski.

Kategoria klasy 1-3

  • Małgorzata Barud;

  • Paweł Kulesza;

  • Adam Olay-Fernandez;

  • Max Małęczyński;

  • Emilia Dobosz;

  • Jagoda Rydelek;

  • Martyna Dąbrowska;

  • Ania Zaorska;

Wyróżnienia:

Mikołaj Małęczyński, Marceli Grabarczyk, Jakub Ambrozik, Natalia Lewandowska, Karolina Rutkowska, Katarzyna Antoszewska, Kinga Tamborek, Kamila Tamborek, Kasia Antoszewska, Karolina Rutkowska, Emilia Wylotek, Anna Bytniewska, Ewelina Szustak, Oliwia Rzymowska, Witek Rybarczyk.



 

LISTY do ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA w imieniu ZWIERZAKÓW

I miejsce - Julia Parsons (6b);

II miejsce - Kinga Wasążnik (5a), Oli Goc (6a);

III miejsce - Natalia Rumiancew (4b)


Specjalne wyróżnienie za wyjątkowo piękną oprawę plastyczną:

Marysia Sanocka (6b).



 

Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa

konkurs z języka angielskiego dla klas 4-6

I miejsce - Aleksandra Goc klasa 6a;

II miejsce - Emil Przybyłkowski klasa 5c;

III miejsce - Gabriela Tchorzewska klasa 5b;

Wyróżnienie:  Dominik Przybyłkowski klasa 4a.



 

GRAMY w WARCABY

Kategoria klasy drugie:

I miejsce – Stanisław Maciejewski klasa 2b;

II miejsce – German Lengert klasa 2a;

III miejsce – Klaudiusz Kędzierski klasa 2b;

IV miejsce - Mateusz Szczepanik klasa 2a;

V miejsce – Sara Deon klasa 2b;

VI miejsce  -  Klaudia Kalinowska klasa 2b;

Kategoria klasy trzecie:

I miejsce - Kamil Mętrak  klasa 3b;

II miejsce – Petimat Aushera klasa 3a;

III miejsce -  Ola Skórka klasa 3d;

IV miejsce – Adam Olay  – Fernandez  klasa 3d;

V miejsce – Janusz Goliński klasa 3b;

VI miejsce – Emilka Dobosz klasa 3b;

VII miejsce – Wiktor Gałan klasa 3d;

VIII miejsce – Konrad Gałan klasa 3d.



 

IMIENINY MIKOŁAJA

konkurs plastyczny dla klas 1-3

I miejsce – Małgorzata Barud  2d;

II miejsce - Anna Bytniewska 3c;

III miejsce - Kinga Przytulska 2c.

Wyróżnienia:

Oliwia Grochowska 1b, Aleksandra Majewska 1c, Katarzyna Sobkowicz 2c, Bartosz Kamiński 3c.



 

Ogólnokrajowy Konkurs Matematyczny MERIDIAN Online

I etap - szkolny

klasy szóste:

  • Piotr Wiśniewski 6b,

  • Blanka Wit 6b,

  • Damian Baran 6a.

klasy piąte:

  • Natalia Bąk 5a,

klasy czwarte:

  • Bartosz Sobkowicz 4c.


 
Drukuj Email

NAJLEPSI UCZNIOWIE SP 73

W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

 

Klasa 4a:

Natalia Bąk;

Gabriela Tchorzewska;

Maciej Borowski;


Klasa 4b:

Joanna Śnieg;

Jakub Niściór;

Agnieszka Kozak;

Antonina Stańczuk - Sturgólewska;

Kacper Puwałowski;

Maciej Kiszkarewicz;


Klasa 4c:

Krystian Rączkowski;


Klasa 4d:

Kacper Grajda;

Aleksandra Miś;


Klasa 5a:

Damian Baran;

Tomasz Dolecki;

Jadwiga Elznerowicz;

Katarzyna Knet;

Mateusz Lisowski

Angelika Makowska


Klasa 5b:

Kamila Bogacka;

Karolina Majdańska;

Julia Parsons;

Maria Sanocka;

Jakub Stachowicz;

Jan Wadowski;

Piotr Wiśniewski;

Blanka Wit;


Klasa 5c:

Paweł Gołąb;

Dawid Trafalski;

Daniel Glinka;


Klasa 5d:

Gabriela Więckowska;

Hanna Banaś;

Dawid Pergół;

Mateusz Kwiatkowski;


Klasa 6a:

Magdalena Szymczak;

Wiktoria Krasnodębska;

Patrycja Grabowska;

Melania Panecka;


Klasa 6c:

Julia Połuboczko;

Pamela Jadczak;

Klaudia Matuszewska;

Mateusz Mizio;


Klasa 6d:

Michał Kapica;

Karolina Wrzosek;


Klasa 6e:

Adrianna Mroziewicz;

Karolina Turska;

Agata Grochal;

Marcin Woźniak;

Jakub Sawicki.

 


 
Drukuj Email

Z MITOLOGIĄ za PAN BRAT

Szkolny Turniej Wiedzy dla klas 4-6


Szkolnym Mistrzem Wiedzy o Starożytnej Grecji i Mitologii jest uczennica klasy 5b  - Blanka Wit.

 


 

 

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

Strona dla Rodziców

ADOPCJA SERCA

więcej...


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio