Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

SUKCESY POZASZKOLNE

w roku szkolnym 2011/2012

 




Drukuj Email

SUKCESY POZASZKOLNE NASZYCH UCZNIÓW

w roku szkolnym 2011/2012 - podsumowanie

 

Sukcesy w konkursach artystycznych:

Festiwal Teatralny szkół podstawowych dzielnicy Praga Północ Dążenia króla Maciusia do stworzenia świata ludzi szczęśliwych

Grand Prix Festiwalu zespół Szkoły Podstawowej nr 73

 

Sukcesy w konkursach informatycznych:

1. Ogólnopolski Konkurs Informatyczny eDukacja z Panem T.I.K.-iem- przewodnik multimedialny

I miejsce – Antoni Marek Zioło klasy 4b;

II miejsce – Bartosz Sobkowicz klasy 4c.

Więcej…
 
Drukuj Email

III JANOWY TURNIEJ LITERACKI

Konkurs Fundacji AVE

wyróżnienie - Joanna Śnieg z klasy 5b za wiersz pt. "Chłopiec"

 


 

 

 
Drukuj Email

Mistrz Ortografii

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny dla klas 4-6

II miejsce - Bartosz Sobkowicz klasa 4c

 


 
Drukuj Email

Kangur Matematyczny 2012

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny


Wynik Bardzo dobry:

Bartosz Sobkowicz klasa 4c;

Jakub Niściór klasa 5b.

Wyróżnienie:

Piotr Wiśniewski klasa 6b;

Stanisław Maciejewski klasa 3.



 

 
Drukuj Email

Między nami uczniami – komiks społeczny

Konkurs na komiks dla klas trzecich warszawskich szkół podstawowych


Wyróżnienie - Kamila Tamborek klasa 3c



 
Drukuj Email

Matematyczno-Integracyjny Konkurs Szkół MIKS

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny dla klas 4-6 dzielnicy Praga Północ


Kategoria klasy czwarte:

I miejsce - Bartosz Sobkowicz klasa 4c.

Kategoria klasy piąte:

III miejsce – Joanna Śnieg klasa 5b;

specjalne wyróżnienie za pomysłową prezentację.

Kategoria klasy szóste:

Wyróżnienie - Piotr Wiśniewski klasa 6b.



 

 
Drukuj Email

Dążenia króla Maciusia do stworzenia świata ludzi szczęśliwych

Festiwal Teatralny szkół podstawowych dzielnicy Praga Północ


Grand Prix Festiwalu -  zespół Szkoły Podstawowej nr 73

 


 

 
Drukuj Email

Janusz Korczak, człowiek o którym nie można zapomnieć

Konkurs Dzielnicowy na prezentację multimedialną


I miejsce – Maria Sanocka i Blanka Wit klasa 6b;

III miejsce – Aleksandra Goc (autor) klasa 6a i Maciej Borowski (narrator) klasa 5a.



 
Drukuj Email

Wywiad ze Starym Doktorem

Dzielnicowy Konkurs Literacki dla klas 4-6


III miejsce -  Joanna Śnieg klasa 5b



 
Drukuj Email

Portret Króla Maciusia

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny dla klas 1-3


III miejsce - Michał Gut klasa 1d



 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

Strona dla Rodziców

ADOPCJA SERCA

więcej...


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio