Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Sukcesy sportowe
Drukuj Email

SUKCESY SPORTOWE

w roku szkolnym 2011/2012


Dziewczęta unihokej:

  • 8 miejsce w XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja dzieci i młodzieży;

  • 1 miejsce (złoty medal) w XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży;

  • 2 miejsce w VII Ochockim Festiwalu Unihokeja 2012;

  • 4 miejsce w Grand Prix Zielonki 2012;

  • 1 miejsce w Turnieju Mistrzostw Polski Młodzików w Unihokeju Warszawa 2012;

  • 1 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Warszawy w unihokeju.

 

Chłopcy unihokej:

  • tytuł Mistrza Polski 2012 w unihokeju;

  • 2 miejsce XIX Międzynarodowy Festiwal Unihokeja dzieci i młodzieży;
  • 1 miejsce drużyna chłopców klasy 4a w Wiosennym Turnieju Unihokeja;

  • 1 miejsce (złoty medal) w XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży;

  • 2 miejsce w VII Ochockim Festiwalu Unihokeja 2012;

  • 2 miejsce w Grand Prix Orzysza 2011;

  • 2 miejsce w Grand Prix Zielonki 2011;

  • 2 miejsce w Klubowych Mistrzostwach Warszawy w unihokeju.

 

Pozostałe dyscypliny sportowe sukcesy drużynowe:

  • 2 miejsce drużyna chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej;

  • 4 miejsce sztafeta chłopców w XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży;

  • 6 miejsce sztafeta dziewcząt w XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży;
  • 2 miejsce drużyna SP 73 Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ VIII edycji programu Od Zabawy do Sportu;

  • 1 miejsce drużyna SP 73 w Teście Sprawności Fizycznej Dzielnicy Praga Północ;

  • 1 miejsce drużyna dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w biegach przełajowych;

  • 1 miejsce drużyna chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w biegach przełajowych;

 

Pozostałe dyscypliny sportowe sukcesy indywidualne:

  • 1 miejsce w Grand Prix Żoliborza 2012 w biegach przełajowych Mateusz Lisowski klasa 6a;

  • 2 miejsce w Grand Prix Żoliborza 2012 w biegach przełajowych Kacper Gałązka klasa 6a;

  • 2 miejsce w Grand Prix Żoliborza 2012 w biegach przełajowych Angelika Makowska klasa 6a;

  • 3 miejsce w XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Mateusz Lisowski klasa 6a;

  • 8 miejsce w  XLV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży Angelika Makowska klasa 6a;

  • Grand Prix Żoliborza w biegach przełajowych:

1 miejsce Mateusz Lisowski klasa 6a;

3 miejsce Kacper Gałązka klasa 6a;

3 miejsce Patryk Budzik klasa 5a.


 


 
Drukuj Email

SUKCESY SPORTOWE

w roku szkolnym 2010/2011


Dziewczęta unihokej:

  • I miejsce dziewcząt w XLIV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 2010/2011;

  • II miejsce dziewcząt w Turnieju Grand-Prix Trzebini w unihokeju;

  • III miejsce dziewcząt w Turnieju Grand-Prix Ludźmierza w unihokeju;

  • I miejsce dziewcząt w Turnieju Grand-Prix Gorzowa Wielkopolskiego w unihokeju;

  • I miejsce dziewcząt w Turnieju Grand-Prix Gdańska w unihokeju;

  • I miejsce dziewcząt w VI Ochockim Festiwalu Unihokeja 2011;


Chłopcy unihokej:

  • I miejsce chłopców w Dzielnicowym Turnieju Unihokeja;

  • II miejsce chłopców w XLIV Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży 2010/2011;

  • IV miejsce chłopców w Turnieju Grand-Prix Warszawy w unihokeju;

  • III miejsce chłopców w VI Ochockim Festiwalu Unihokeja 2011;


Dziewczęta pozostałe dyscypliny sportowe:

  • II miejsce dziewcząt w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej;

  • I miejsce w indywidualnych biegach przełajowych Dzielnicy Praga Północ – Angelika Makowska klasa 5a;

  • III miejsce dziewcząt w zespołowych biegach przełajowych Dzielnicy Praga Północ;


Chłopcy pozostałe dyscypliny sportu:

  • II miejsce chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Północ w piłce nożnej;

  • II miejsce w indywidualnych biegach przełajowych Dzielnicy Praga Północ – Bartosz Januszewski klasa 6a;

  • puchar przejściowy Dyrektora Szkoły w Międzyklasowych Mistrzostwach w piłce nożnej klas 4-6 zdobyła klasa 5b.

 

III miejsce w III Praskiej Olimpiadzie Lekkoatletycznej

 


 
Drukuj Email

SUKCESY SPORTOWE

w roku szkolnym 2009/2010


Dziewczęta:

  • 2 miejsce XLII Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju;

  • 2 miejsce XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju;

  • 4 miejsce Mistrzostw Polski 2009 młodziczek  w unihokeju;

  • 1 miejsce Klubowe Mistrzostwa  Warszawy w unihokeju;

  • 8 miejsce XLIII WOM w indywidualnych biegach przełajowych;

  • 10 miejsce XLIII WOM w sztafetowych biegach przełajowych;

  • 1 miejsce XLIII WOM w unihokeju ( 30.11- 4.12.2009)



Chłopcy:

  • 3 miejsce  XLII  Warszawska Olimpiada Młodzieży w unihokeju;

  • 5 miejsce  XI Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju;

  • 2 miejsce Klubowe Mistrzostwa Warszawy w unihokeju;

  • 4 miejsce XLIII WOM w indywidualnych biegach przełajowych;

  • 1 miejsce  XLIII WOM w unihokeju ( 7.12 – 11.12.2009).

 


ADOPCJA SERCA

więcej...

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2017/2018

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio