Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Apel samorządowy podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

W dniu 1 lutego 2018 roku odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, będący podsumowaniem I semestru. Zaprezentowane zostały akcje, które przeprowadzili uczniowie w tym czasie. Były to między innymi: zbiórka odzieży, makulatury, nakrętek, a także adopcja serca, czyli pomoc chłopcu z Kamerunu. Zgodnie ze szkolną tradycją SU zorganizował dyskotekę andrzejkową i przygotował pierniczki z wróżbą. Po raz drugi przeprowadził akcję "Kartka od klasy dla klasy", wpisującą się w tradycję samodzielnego wykonywania kartek świątecznych i przesyłania życzeń bożonarodzeniowych.

W tym roku zaczął również działalność wolontariat w świetlicy szkolnej, w której starsi koledzy pomagają młodszym np. w odrabianiu lekcji.

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w ogólnopolskiej akcji "Góra grosza", która niedługo zostanie podsumowana.

Pani dyrektor Bożena Ćwiklińska przedstawiła informację o klasach, które uzyskały w I semestrze najwyższą średnią ocen i najlepszą frekwencję. Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa 6a (średnia 4,20), a najlepszą frekwencją mogła pochwalić się klasa 7d (frekwencja 93,13%). Klasy te otrzymały dyplomy i drobne upominki dla każdego ucznia. Gratulujemy!

Apel był także okazją do uroczystego wręczenia dyplomów i nagród za udział w licznych konkursach przeprowadzonych w minionym półroczu. Były to konkursy plastyczne, religijne, a także przedmiotowe: z języka polskiego, angielskiego i matematyki.

Wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozpoczętym II semestrze, a niezdecydowanych zachęcamy do większej aktywności!

Iwona Janowska

Opiekun SU

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio