Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Projekt NOWA BAZA


Nasza szkoła bierze udział w projekcie NOWA BAZA, inicjatywie partnerskiej organizacji pozarządowych, szkół i instytucji działających na terenie Pragi Północ. Łączymy siły, by wspólnie działać na rzecz dzieci i młodzieży oraz ich rodzin.


NOWA BAZA to zespół zintegrowanych działań, zaplanowanych tak, by dać dzieciom i młodzieży z Nowej i Starej Pragi oraz Szmulek BAZĘ do prawidłowego i jak najlepszego rozwoju. W ramach projektu uczniowie i uczennice naszej szkoły dostają dostęp do różnego typu dodatkowych aktywności edukacyjnych, profilaktycznych, opiekuńczo-wychowawczych, korekcyjnych i specjalistycznych. Dzięki temu dostają szansę na poprawienie wyników w nauce, ale także na rozwijanie pasji, zainteresowań i talentów. Bardzo ważnym elementem jest dla nas włączenie rodzin podopiecznych w możliwie jak największy zakres tych aktywności.


NOWA BAZA jest tworzona przez organizacje z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą praską, które wspólnie tworzą Lokalny System Wsparcia (LSW), kompleksowy system działań skierowanych do dzieci i młodzieży z terenu Pragi Północ. Projekt buduje nową jakość komunikacji pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych, instytucjami, szkołami i partnerami, wspólnymi siłami pozwalając nam jeszcze lepiej wspierać rozwój oraz edukację uczniów i uczennic naszej szkoły.


Aktualności: www.facebook.com/nowabaza


ORGANIZACJE WCHODZĄCE W SKŁAD PROJEKTU:

 

 

Poprzednie edycje projektu:

Baza - Baza Akcji Zintegrowanej Animacji

 

Projekt realizowany jest w okresie wrzesień 2018 – grudzień 2020 i współfinansowany jest ze środków Miasta Stołecznego Warszawa

 

 

 

 

 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio