Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła.

1. Google Chrome

2. Internet Explorer 6.0 i 7.0

Menu przeglądarki (prawy górny róg):

Narzędzia|Opcje Internetowe|Prywatność, przycisk Witryny.

Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

3. Mozilla Firefox

W menu przeglądarki: Narzędzia|Opcje|Prywatność należy uaktywnić pole Program Firefox: będzie używał ustawień użytkownika.

4. Opera

Menu przeglądarki: Narzędzie|Preferencje|Zaawansowane.