"Jeden z największych sekretów życia polega na tym,

że tylko to wszystko, co robimy dla innych jest tym,

co naprawdę warto robić."

Caroll Lewis

Nasza szkoła to my - nauczyciele i wszystkie dzieci powierzone naszej opiece.

Kierujemy się ich dobrem, dlatego tworzymy społeczność przyjazną uczniowi, każdemu bez wyjątku.

Współpracujemy z psychologami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, wieloma specjalistami, by nie pominąć żadnego dziecka - tego zdolnego i tego z trudnościami.

Naczelną zasadą naszej szkoły jest sukces ucznia, nawet w najmniejszym zakresie.

Kierując się tą zasadą prowadzimy wiele kół zainteresowań, bierzemy udział w licznych konkursach, prowadzimy klasy sportowe, integracyjne.

Uczestniczmy w programie stworzonym dla dzieci zdolnych - Wars i Sawa.

Nasi uczniowie są mistrzami Polski w unihokeju, laureatami olimpiady polonistycznej, matematycznej, wielu konkursów artystycznych i przedmiotowych z różnych dziedzin.

Dysponujemy gabinetami specjalistycznymi do zajęć terapii pedagogicznej, logopedycznej, integracji sensorycznej, arteterapii. Mamy dwie pracownie komputerowe, czytelnię multimedialną.

Możemy poszczycić się świetlicą, z bogatą ofertą działań opiekuńczo-wychowawczych, wspaniale wyposażonymi pomieszczeniami dla zerówek.

Nasza szkoła to nie tylko miejsce kształtowania umysłów, ale dla wielu naszych dzieci to drugi dom, gdzie czują się dobrze i bezpiecznie.

Małgorzata Dąbrowska