Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Apel samorządowy podsumowujący I semestr roku szkolnego 2017/2018

W dniu 1 lutego 2018 roku odbył się apel zorganizowany przez Samorząd Uczniowski, będący podsumowaniem I semestru. Zaprezentowane zostały akcje, które przeprowadzili uczniowie w tym czasie. Były to między innymi: zbiórka odzieży, makulatury, nakrętek, a także adopcja serca, czyli pomoc chłopcu z Kamerunu. Zgodnie ze szkolną tradycją SU zorganizował dyskotekę andrzejkową i przygotował pierniczki z wróżbą. Po raz drugi przeprowadził akcję "Kartka od klasy dla klasy", wpisującą się w tradycję samodzielnego wykonywania kartek świątecznych i przesyłania życzeń bożonarodzeniowych.

W tym roku zaczął również działalność wolontariat w świetlicy szkolnej, w której starsi koledzy pomagają młodszym np. w odrabianiu lekcji.

Uczniowie naszej szkoły wzięli również udział w ogólnopolskiej akcji "Góra grosza", która niedługo zostanie podsumowana.

Pani dyrektor Bożena Ćwiklińska przedstawiła informację o klasach, które uzyskały w I semestrze najwyższą średnią ocen i najlepszą frekwencję. Najwyższą średnią ocen uzyskała klasa 6a (średnia 4,20), a najlepszą frekwencją mogła pochwalić się klasa 7d (frekwencja 93,13%). Klasy te otrzymały dyplomy i drobne upominki dla każdego ucznia. Gratulujemy!

Apel był także okazją do uroczystego wręczenia dyplomów i nagród za udział w licznych konkursach przeprowadzonych w minionym półroczu. Były to konkursy plastyczne, religijne, a także przedmiotowe: z języka polskiego, angielskiego i matematyki.

Wszystkim biorącym udział w konkursach gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozpoczętym II semestrze, a niezdecydowanych zachęcamy do większej aktywności!

Iwona Janowska

Opiekun SU

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

ADOPCJA SERCA

więcej...

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio