Poczta walentynkowa

W tym roku dzień Św. Walentego obchodzony jest w czasie,  gdy na Mazowszu trwają ferie zimowe, postanowiliśmy iż przyspieszymy i zorganizujemy wcześniej POCZTĘ WALENTYNKOWĄ.

Zaczęła ona działać w ostatnim tygodniu przed feriami. Przez kilka dni przedstawiciele SU zbierali od uczniów zarówno klas 4-6, jak i młodszych (łącznie z klasami 0) wykonane przez nich przepiękne Walentynki.

Każdy miał możliwość wysłania poprzez naszą pocztę kartki osobie, którą darzy sympatią, przyjacielowi bądź ulubionemu nauczycielowi. Wszystkie WALENTYNKI zostały rozdane w piątek 10 lutego. Było mnóstwo radości, a wiele serc zabiło szybciej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również uda nam się taką pocztę zorganizować, a Wy chętnie weźmiecie udział w tej zabawie.

Opiekun SU

Beata Przybysz