Szanowni Rodzice,

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole został wdrożony dziennik elektroniczny firmy Librus Synergia. Zakończyliśmy okres próbny i od II semestru e-dziennik jest dostępny również dla rodziców i uczniów.

Informujemy, że e-dziennik Librus Synergia jest całkowicie bezpłatny dla rodziców i uczniów.

Najważniejsze funkcje rozwiązania dostępne są także za pośrednictwem aplikacji mobilnych, które bezpłatnie można pobrać i w prosty sposób zainstalować na urządzeniu mobilnym. Aplikacje dostępne są na wszystkie popularne platformy mobilne – Windows, iOS i Android [więcej…]

Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z procedurą logowania do e-dziennika oraz regulaminem korzystania z serwisu.

Zasady logowania do e-dziennika:

Aby zalogować  się do e-dziennika zarówno rodzic jak i uczeń powinien dysponować numerycznym loginem oraz hasłem, który otrzyma od wychowawcy klasowego.

Należy otworzyć w przeglądarce internetowej stronę https://synergia.librus.pl/loguj lub skorzystać z linku na stronie szkoły www.sp73.waw.pl /menu ON-LINE/e-DZIENNIK.

Po wpisaniu otrzymanego od wychowawcy loginu i hasła pojawi się komunikat z prośbą o zmianę hasła /powinno zawierać min. 8 znaków, wielką literę oraz cyfrę/. Radzimy podczas zmiany hasła podać swój adres e-mail, znacznie uprości ponowną zmianę hasła w przypadkach zapomnienia.

W razie pytań dotyczących technicznych aspektów działania serwisu prosimy kontaktować się z  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając swój login oraz typ użytkownika /rodzic, uczeń/. Po zalogowaniu zachęcamy również do lektury materiałów instruktażowych w zakładce Pomoc.

Grażyna Chmielewska

administrator