Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Drukuj Email

Dziennik elektroniczny

Szanowni Rodzice,

W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole został wdrożony dziennik elektroniczny firmy Librus Synergia. Zakończyliśmy okres próbny i od II semestru e-dziennik jest dostępny również dla rodziców i uczniów.

Informujemy, że e-dziennik Librus Synergia jest całkowicie bezpłatny dla rodziców i uczniów.

Najważniejsze funkcje rozwiązania dostępne są także za pośrednictwem aplikacji mobilnych, które bezpłatnie można pobrać i w prosty sposób zainstalować na urządzeniu mobilnym. Aplikacje dostępne są na wszystkie popularne platformy mobilne – Windows, iOS i Android [więcej…]

Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się z procedurą logowania do e-dziennika oraz regulaminem korzystania z serwisu.

 

Zasady logowania do e-dziennika:

Aby zalogować  się do e-dziennika zarówno rodzic jak i uczeń powinien dysponować numerycznym loginem oraz hasłem, który otrzyma od wychowawcy klasowego.

Należy otworzyć w przeglądarce internetowej stronę https://synergia.librus.pl/loguj lub skorzystać z linku na stronie szkoły www.sp73.waw.pl /menu ON-LINE/e-DZIENNIK.

Po wpisaniu otrzymanego od wychowawcy loginu i hasła pojawi się komunikat z prośbą o zmianę hasła /powinno zawierać min. 8 znaków, wielką literę oraz cyfrę/. Radzimy podczas zmiany hasła podać swój adres e-mail, znacznie uprości ponowną zmianę hasła w przypadkach zapomnienia.

W razie pytań dotyczących technicznych aspektów działania serwisu prosimy kontaktować się z  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając swój login oraz typ użytkownika /rodzic, uczeń/. Po zalogowaniu zachęcamy również do lektury materiałów instruktażowych w zakładce Pomoc.

Grażyna Chmielewska

administrator

 

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio