Designed by:

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI

Od roku szkolnego 2015/2016 w naszej szkole jest realizowany program Akademia Przyszłości.

Akademia Przyszłości to ogólnopolski program, który dzięki unikalnej metodologii - Systemowi Motywatorów Zmiany przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Akademia Przyszłości powstała z inicjatywy księdza Jacka Stryczka.

Akademia sprawia, że dzieci, które dotychczas czuły się nieważne, mogą poczuć się wyjątkowe. Dzięki całorocznej pracy z tutorem- wolontariuszem, Akademia zapewnia mądrą pomoc swoim podopiecznym.

W dniu 24 października 2015 r. w Auli Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego 10 uczniów naszej szkoły w towarzystwie tutorów, rodziców i koordynatora szkolnego wraz z dziećmi z innych warszawskich szkół, wzięło udział w Inauguracji AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Z rąk Prodziekana ds. Studenckich dr hab. Andrzeja Kudelskiego, koordynatora Wojewódzkiego Akademii Przyszłości Joanny Miszkiel i zdobywcy Mount Everest Piotra Cieszewskiego uczniowie odebrali Indeksy Sukcesów.

To pierwszy rok współpracy naszej szkoły ze Stowarzyszeniem WIOSNA, które powołało do życia Akademię Przyszłości.

Dzieciom życzymy sukcesów a tutorom satysfakcji ze wspierania ich w tej drodze.

Małgorzata Komosa