Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2478997
Naszą witrynę przegląda teraz 66 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

I etap Mazowieckiego Konkursu "Janusz Korczak – wielki przyjaciel dzieci"

Zakończył się I etap kuratoryjnego konkursu o Januszu Korczaku. Nasi uczniowie odnieśli wielki sukces – do II etapu zakwalifikowało się aż 15 uczniów.

Konkurencja była ogromna, w I etapie wzięło udział ok. 1300 uczniów ze szkół podstawowych województwa mazowieckiego, do II etapu przeszła jedna trzecia uczestników, wśród nich nasza "wspaniała piętnastka". Gratulujemy!

Lista uczestników zakwalifikowanych do II etapu: Bartek Sobkowicz (5c), Agnieszka Kozak (6b), Joasia Śnieg (6b), Gabrysia Tchorzewska (6b), Antek Zioło (5b), Karolina Kołodziej (5a), Oliwia Grzywacz (5b), Tosia Stańczuk –Strogulewska (6b), Ada Wysocka (5a), Emila Dobosz (4b), Zosia Dudek (5a), Adam Olay –Fernadez (4c), Karolina Kołakowska (6d), Beata Iwińska (5a), Natalia Taflińska (6b).

Konkurs poświęcony jest życiu, działalności pedagogicznej i twórczości literackiej Janusza Korczaka. Organizatorem Konkursu jest Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

I etap trwał do 12 listopada do 19 grudnia 2012r. Przez 5 tygodni uczniowie pracując na platformie e-learningowej rozwiązywali zadania konkursowe. Były testy wiedzy, zagadki, quizy, redagowanie wypowiedzi literackich, sporządzanie drzewa genealogicznego, trzeba było również wykazać się znajomością utworów literackich, których autorem jest Janusz Korczak oraz znajomością miejsc związanych z życiem i działalnością tego wielkiego przyjaciela dzieci.

Drugi etap już 7 stycznia 2013r. Przed naszymi zawodnikami niezwykle pracowite dni, a tu świętaUśmiech Wierzę, że nasi uczniowie potrafią się świetnie zorganizować i wspaniale przygotują się do turnieju wiedzy.

Całej piętnastce życzę sukcesów i zakwalifikowania się do III etapu konkursu!

Grażyna Chmielewska

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio