Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ w biegach przełajowych szkół podstawowych

W malowniczo położonym Parku Skaryszewskim w dniu 26.09.2012r. przy pięknej pogodzie odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych.

Wystartowały wszystkie reprezentacje północnopraskich szkół podstawowych. Dziewczęta biegły na dystansie 800 metrów, a chłopcy 1 km.

Nasza szkoła startuje z sukcesami w wielu zawodach biegowych. Uczniowie klas sportowych (ale nie tylko) sporo biegają i dlatego na Mistrzostwach Dzielnicy odnotowaliśmy pierwsze sukcesy
w nowym roku szkolnym 2012/2013.

W kat. dziewcząt klas piątych Angelika Midak zajęła II miejsce. W kat. dziewcząt klas szóstych Delfina Stempin i Natalia Bąk otarły się o medal zajmując czwarte i piąte miejsce. Filip Wojdak i Oskar Nieskórski w klasach piątych zajęli miejsce pierwsze i trzecie.

Nasza szkoła w klasyfikacji generalnej szkół podstawowych zdobyła w kategorii dziewcząt i kategorii chłopców drugie miejsce.

Tydzień później odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga Północ w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół podstawowych. Nasze dziewczęta prowadziły zdecydowanie od samego początku i ambitnie dobiegły na pierwszym miejscu do linii mety uzyskując prawo startu w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Reprezentacja chłopców nieznacznie uległa Szkole Podstawowej Nr 50 plasując się na linii mety z drugim czasem.

Trenerami zespołów są: pani Monika Wojda i pan Jarosław Słocki.

Gratulujemy!

ADOPCJA SERCA