Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Drukuj Email

Jesteśmy najlepsi w Warszawie!

Już po raz czterdziesty piąty odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży. Jest to największa sportowa impreza w Warszawie. Biorą w niej udział dzieci ze wszystkich szkół warszawskich. Ze wszystkich 18 dzielnic Warszawy zostaje wyłoniony zwycięzca. Mistrzowie dzielnic biorą udział w trwającej tydzień (5-9 grudnia 2011) Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży.

Nasze dziewczęta w składzie: Angelika Makowska- kapitan, Paulina Buch i Aleksandra Goc- bramkarki oraz Natalia Bąk, Angelika Boguradzka, Jadwiga Elznerowicz, Katarzyna Knet, Natalia Kozłowska, Delfina Stempin, Wioletta Szustak Kinga Wasążnik wygrały wszystkie mecze eliminacyjne i w finale po rzutach karnych pokonały zespół gospodarz Szkołę Podstawową Nr 85 z Mokotowa.

Zespół dziewcząt również w zeszłym roku zdobył mistrzostwo po rzutach karnych z SP 85.

Jarosław Słocki

Trenerami zwycięskiego zespołu jest pani Monika Wojda i pan Jarosław Słocki.

Gratulujemy!

 

ADOPCJA SERCA

więcej...

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2017/2018

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

PODZIĘKOWANIA

dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio