Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Pierwsze medale SP 73 w nowym roku szkolnym

We wtorek 17 września odbyły się pierwsze rozgrywki sportowe w roku szkolnym 2019/2020 w ramach 53 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Biegach Przełajowych Indywidualnych.

Medale dla SP 73 zdobyli:

  1. Gabriel Dziubak z klasy 6a - złoty medal na dystansie 1000m (kategoria dzieci, rocznik 2007)

  2. Piotr Ziułkowski z klasy 7a - srebrny medal na dystansie 1000m (kategoria młodzież, rocznik 2006)

  3. Ewelina Zalewska z klasy 6a - brązowy medal na dystansie 800m (kategoria dzieci, rocznik 2008)

 

Dziesięciu najlepszych zawodników/czek z każdego biegu z dzielnicy Praga Północ uzyskało awans do finałów 53 WOM, które zaplanowane są na 2.10.2019 roku.

Poza naszymi medalistami awans uzyskali:

  • Wojtyra Rafał z klasy 6a (9 miejsce na dystansie 1000m,kategoria dzieci rocznik 2008). Warto przypomnieć, iż rok temu jego brat bliźniak uzyskał awans do finałów WOM-u. W tym roku Witor uplasował się na 11 miejscu, a do awansu zabrakły mu 2 sekundy.

  • Krzywonos Aleksandra z klasy 8a (4 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2006). Od brązowego medalu dzieliły Olę 3 sekundy).

  • Aleksandra Małachowska z klasy 7a (8 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2006).

  • Kozłowska Anna z klasy 8a (7 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2005).

  • Ostrysz Alicja z klasy 8a ( 8 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2005).

  • Fibakiewicz Ruth z klasy 8a (9  miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2005).

  • Sroka Patryk z klasy 7 a (5 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2006).

  • Januszewski Wiktor z klasy 7 a (7 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2006).

  • Gajewski Bartosz z klasy  8a (10 miejsce na dystansie 1000m, kategoria młodzież, rocznik 2005).

Serdecznie gratulujemy!

Anna Olawa

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio