Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2640358
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Podsumowanie I semestru 2018/2019 - apel SU

W pierwszym półroczu bieżącego roku szkolnego Samorząd Uczniowski naszej szkoły prowadził kilka zbiórek miedzy innymi: ubrania dla stowarzyszenia „Pomaganie przez ubieranie”, we współpracy z pedagogiem szkolnym zbieraliśmy batoniki dla bezdomnych, nadal prowadzimy zbiórkę związaną z adopcją serca oraz zbiórkę żywności dla zwierząt dla fundacji Azyl pod Psim Aniołem. Oczywiście przez cały rok prowadzimy zbiórki makulatury oraz nakrętek.

Samorząd Uczniowski brał aktywny udział we wszystkich uroczystościach organizowanych na terenie szkoły np. ślubowanie pierwszoklasisty, apel z okazji 100-lecia niepodległości, dyskoteka andrzejkowa, Mikołajki.

W tym roku, tradycyjnie już, zorganizowaliśmy akcję bożonarodzeniową „Kartka świąteczna od klasy dla klasy” oraz pocztę walentynkową. W przyszłym tygodniu czeka nas bal karnawałowy.

We wrześniu po raz pierwszy przeprowadziliśmy wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy. Wybraliście dwie delegatki: Martynę Wysocką i Julię Telingę. Wasze koleżanki chodzą co miesiąc na spotkania z innymi radnymi do Urzędu Dzielnicy, biorą czynny udział w sesjach Młodzieżowej Rady Dzielnicy oraz aktywnie uczestniczą w pracach komisji do których należą. W czasie apelu Martyna i Julia krótko opowiedziały o MRD oraz zachęcały do brania udziału w jej obradach.

W czasie apelu nagrodzona została drobnymi upominkami klasa, która w tym semestrze uzyskała najwyższą średnią ocen oraz najwyższą frekwencję. W obydwu przypadkach była to klasa 4b.

Wręczone zostały również dyplomy i słodkie upominki klasom, które były najaktywniejsze w zbiórkach makulatury i nakrętek.

W czasie apelu wręczone zostały również nagrody i dyplomy laureatom oraz uczniom biorącym udział w konkursach przedmiotowych. Nagrodzone zostały nasze drużyny sportowe mające w tym semestrze ogromne osiągnięcia.

Mamy nadzieję, że w nowym semestrze tak jak dotychczas, będziecie równie chętnie brać udział w akcjach SU oraz konkursach przedmiotowych organizowanych na terenie szkoły jak i pozaszkolnych.

Opiekunowie SU

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio