Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Mamy Laureata Konkursu Recytatorskiego

Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Warszawskim Konkursie Recytatorskim „O wieczne pióro odkrywcy poezji” organizowanym przez SP 395. W tym roku odbyła się VI edycja konkursu, a tematem tegorocznych utworów była „Poezja w służbie niepodległej”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie wyłonieni podczas eliminacji szkolnych.

Oto oni:

  • Aleksandra Dudek - 4a

  • Nadia Paczkowska – 4a

  • Sandra Skwierz – 4c

  • Piotr Skłodowski – 5b

  • Aleksander Wieczorek – 6b

Występy młodych artystów oceniali profesjonalni jurorzy: pani Elżbieta Bielińska- aktorka Teatru Baj, pani Aldona Jacórzyńska- aktorka reprezentująca Stowarzyszenie Grupy Przedsięwzięć Teatralno- Medialnych i pani Adrianna Kabza z Fundacji Sztuki Marebito.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas gali finałowej 12 stycznia w SP 395.

Z wielką przyjemnością informuję, że w kategorii klas 4-6 I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Piotr Skłodowski, który w brawurowy sposób wyrecytował utwór Władysława Broniewskiego „Bagnet na broń”. Otrzymał gromkie brawa od zgromadzonej publiczności oraz nagrodę główną, czyli wieczne pióro. Dodatkowo został też obdarowany książką „Wspomnienie o ojcu” autorstwa pani Zofii Pileckiej, córki patrona SP 395. Przy okazji  otrzymał niesamowitą motywację do kolejnych występów. A radość Piotra ze zwycięstwa była przeogromna…

Serdeczne gratulacje!

Małgorzata Pazik

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio