Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Sukcesy na Mistrzostwach Dzielnicy w Tenisie Stołowym w kategoriach dzieci i młodzieży

Drużyna w składzie: Przemysław Chmura, Wiktor Januszewski oraz Wiktor Sasin wygrała Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ w Tenisie Stołowym chłopców.

W zawodach, które odbyły się 29 listopada 2018r. w Szkole Podstawowej nr 127 wzięły udział wszystkie szkoły podstawowe dzielnicy Praga-Północ. Nasi zawodnicy nie mieli sobie równych. W fazie grupowej zwyciężyli z SP 30 i SP 354, co pozwoliło im na walkę w półfinale z drużyną SP127, która zajęła drugie miejsce w swojej grupie. Zwycięstwo w tym meczu zapewniło awans do walki o złoty medal z SP 30, która w półfinale wygrała po emocjonującej grze deblowej z SP 258.

Do ponownej gry z SP 30 stanęli Przemysław Chmura i Wiktor Januszewski. Obaj szybko rozgromili rywali w swoich grach pojedynczych i tym samym SP 73 jest tegorocznym Mistrzem Dzielnicy w Tenisie Stołowym Chłopców w kategorii dzieci. Chłopcy będą reprezentować dzielnicę na 52. Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w kategorii dzieci.

W kategorii młodzieży naszą szkołę reprezentowali Paweł Iwacyk oraz Kacper Kołakowski. Zawody odbyły się 6 grudnia 2018r. Drużyna SP 73 wywalczyła II miejsce, przegrywając tylko w finałowym meczu z VIII LO im. Władysława IV.

Serdecznie gratulujemy!

Anna Olawa

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio