Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Sukcesy naszych najmłodszych piłkarzy nożnych

Jak co roku, nasi najmłodsi piłkarze nożni wystartowali w dwóch turniejach.

Pierwszy odbył się z okazji pierwszego dnia wiosny. Był to Wiosenny Turniej Piłkarski, gdzie zmierzyli się z piłkarzami praskich szkół podstawowych z rocznika 2008 i młodsi.

Nasi piłkarze w składzie: Wiktor Wojtyra (4c), Rafał Wojtyra (4c), Alex Mkhoyan (3b), Mateusz Sroka (3b), Bartosz Dobosz (4c), Bartosz Konopka (4a), Mateusz Kamiński (4c), Kajetan Fidura (2b) oraz Łukasz Nadwodny (3a) zajęła 4 miejsce. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Wiktor Wojtyra.

14 czerwca 2018 roku piłkarze wystartowali w Mini Mistrzostwach Świata organizowanych dla praskich szkół podstawowych dla rocznika 2009 i młodsi. Kapitan drużyny Alex Mkhoyan wylosował barwy Argentyny.

Nasi chłopcy bronili zwycięskiego tytułu z zeszłego roku. Niestety nie udało się. Ostatecznie drużyna SP73 w składzie: Alex Mkhoyan (3b), Mateusz Sroka (3b), Błażej Szablewski (3e), Kuba Greloch (3e), Ksawery Fabijański (3e), Kajetan Fidura (2b), Franciszek Kondracki (3d), Adrian Wiśniewski (3d), Mikołaj Oleszczuk (3d) oraz Albert Pak (3c) zajęła 4 miejsce. Nagrodę dla najlepszego zawodnika otrzymał Mateusz Sroka.

Nie mogę nie wyróżnić jeszcze jednej osoby, dziadka Mateusza Sroki, pana Andrzeja Srokę. Wszystkie dzieci mówią na pana Andrzeja „Dziadek” i bardzo go lubią. Jego pomoc podczas wspólnych zawodów czy wycieczek jest nieoceniona.

Dziękujemy i serdecznie gratulujemy!

Anna Olawa

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio