Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Dziewczęta niczym srebro

W tegorocznym międzyszkolnym sezonie sportowym 2017/2018 na uwagę zasługują wyniki naszych dziewcząt w konkurencjach innych niż nasza koronna dyscyplina, którą jest unihokej.

W Mistrzostwach Dzielnicy w Pływaniu, nasze dziewczęta obroniły tytuł V- ce mistrzyń dzielnicy z zeszłego roku. Nasze srebrne medalistki to: Julia Telinga (7d), Karolina Jezierska (7d), Aleksandra Małachowska (5a), Kinga Niemirska (5a), Maja Nowosielska (5a), Ewelina Zalewska (4a), Julia Gietke (5c) oraz Nadia Paczkowska (3a).

W Mistrzostwach Dzielnicy w Dwa Ognie nasze dziewczęta również obroniły tytuł V- ce mistrzyń dzielnicy z zeszłego roku. Sp73 w tej konkurencji reprezentowały: Nikola Onisk (4a), Julia Gietke (5c), Ewa Świerk (4a), Angelika Fik (5a), Maja Nowosielska (5a), Diana Petrovska (5a), Katarzyna Sulewska (4a), Nicole Wądołowska (4a), Oliwia Danielewska (4a) oraz Nikola Szymilewicz (4a).

Po raz pierwszy od kilkunastu lat wystartowaliśmy w Mistrzostwach Dzielnicy w Gimnastyce Sportowej Dziewcząt. Mimo wysokiego poziomu konkurencji nasze dziewczęta zostały V-ce mistrzyniami dzielnicy wygrywając m.in. z zawodnikami klas sportowych gimnastycznych z innych praskich szkół podstawowych. Nasze srebrne gimnastyczki to: Sylwia Potocka (2a), Oliwia Replińska (1a), Nadia Tomoń (0a), Jagoda Duch (2a), Nikola Soćko (3a), Anna Jędrzejczak (3d), Aleksandra Dudek (3a), Oliwia Kazimierczuk (3a), Nadia Przybyłowicz (4a), Ewelina Zalewska (4a), Mariam Saroyan (4a) oraz Sylwia Kowalska (4b).

Serdecznie gratulujemy!

Anna Olawa

 

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio