Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2475107
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

SP 73 reprezentantem Pragi Północ w półfinałach Od Zabawy Do Sportu

24 listopada 2017 roku odbył się Półfinał XIV edycji rozgrywek „Od zabawy do sportu” m.st. Warszawy na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dzielnicę Praga Północ reprezentowali tegoroczni mistrzowie dzielnicy ze Szkoły Podstawowej nr 73 w składzie: Katarzyna Zawadka, Nikola Soćko, Albert Pak, Mateusz Sroka, Aleks Mkhoyan, Magdalena Han, Wiktoria Kutateladze, Ewelina Zalewska, Rafał i Wiktor Wojtyra, Nikola Onisk, Ewa Świerk, Zuzanna Czuj, Piotr Księżopolski oraz Gabriel Dziubak, a w konkurencji dla nauczycieli wychowania fizycznego opiekunowie drużyny Anna Olawa i Paulina Baran.

 

W zawodach rywalizowały drużyny dziewięciu dzielnic Warszawy. 1 grudnia 2017 roku odbędzie się drugi półfinał dla pozostałych dziewięciu dzielnic. Z obu półfinałów po trzy najlepsze drużyny wystartują  w rozgrywkach finałowych 8 grudnia 2017 roku. Niestety SP 73 zajmując 7 miejsce nie awansowała do finału. Najlepsze okazały się drużyny z dzielnic: Wawer, Ursus oraz Targówek.

Na pewno dzieci miały tego dnia mnóstwo wrażeń. Już sam wyjazd autokarem na AWF w Warszawie, był dobrą przygodą. Na co dzień dzieci z SP 73 nie mają możliwości ćwiczyć na takim dużym obiekcie. Dzieci otrzymały koszulki startowe oraz medale za udział w zawodach.

SP 73 miała też swoją ekipę kibicującą. W przerwie zawodów dzieci uczestniczyły w występie magika. Nie zabrakło ciekawych konkurencji, które przysporzyły zawodnikom dużo radości, szczególnie wyścig zaprzęgów na deskorolkach. Tym samym przewodnia myśl zawodów „Od Zabawy Do Sportu” została zrealizowana w 100%, bowiem sport ma nas bawić i być radością dla każdego, a zwycięstwo nie jest celem nadrzędnym.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom SP 73!

Anna Olawa

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio