Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Drukuj Email

Pierwsze miejsce w dzielnicowych finałach „Od zabawy do sportu”

W dniu 17 listopada 2017 roku, w SP nr 30 przy ulicy Kawęczyńskiej 2, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy XIV edycji rozgrywek „Od zabawy do sportu”.

Nasza drużyna wygrała, wyprzedzając wszystkie szkoły podstawowe w dzielnicy, a szczególnie niepokonaną od wielu lat SP nr 30, która zajęła drugie miejsce.

Zespół każdej szkoły składał się z 12 zawodników oraz 3 rezerwowych. Z naszej szkoły w 10 konkurencjach wystartowali: Katarzyna Zawadka, Nikola Soćko, Albert Pak, Mateusz Sroka, Aleks Mkhoyan, Magdalena Han, Wiktoria Kutateladze, Ewelina Zalewska, Rafał i Wiktor Wojtyra, Bartek Konopka, Nikola Onisk, Ewa Świerk, Bartek Sasin oraz Gabriel Dziubak. Już w pierwszym wyścigu SP 73 objęła prowadzenie, nie oddając go nikomu do ostatniej konkurencji.

Dzieci otrzymały puchar i nagrody rzeczowe oraz awansowały do Półfinału Mistrzostw Warszawy w rozgrywkach „Od zabawy do sportu”. Naszym zawodnikom kibicowała pani dyrektor Bożena Ćwiklińska oraz klasa 3e.

Zwycięstwo w tegorocznych zawodach ma dla nas symboliczne znaczenie. Wciąż czekamy na obiekt sportowy, gdzie nasze dzieci będą miały halę i boisko do ćwiczeń, jak inne szkoły w dzielnicy. Tym bardziej cieszy fakt, że jesteśmy w stanie wygrać ze szkołami, które takie obiekty posiadają.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom!

Anna Olawa

 

 

 

 

 


 

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio