Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Święto Pieczonego Ziemniaka 2017


Obchody pierwszej soboty października w naszej szkole - SP 73 -śmiało można już nazwać tradycją! A to dlatego, że kolejny rok z rzędu pani dyrektor Bożena Ćwiklińska, grono pedagogiczne oraz rodzice i uczniowie, wspólnymi siłami zorganizowali na terenie szkoły, wielki rodzinny piknik zwany „Dniem pieczonego ziemniaka”.

Atrakcjom nie było końca. Dzieci mogły między innymi: wykonać warzywne konstrukcje, ścigać się w workach, przeciągać linę, rzucać do celu, skakać przez skakankę, czy pokonać ziemniaczany slalom. A co najlepsze, za zaliczenie tych atrakcyjnych konkurencji, zdobywały na loterii nagrody!

Oprócz dyscyplin konkursowych, dzieci z rodzinami miały możliwość zrobić zdjęcie w stroju strażaka, obejrzeć pokazy policyjnych psów, nauczyć się podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy z użyciem fantoma lub wspinać się na ściance wspinaczkowej- do wyboru, do koloru!

Wilgotna i pochmurna aura nie powstrzymała gości. Z ust licznie przybyłych można było usłyszeć, że co roku jest tylko lepiej! A wszystko to w cenie biletu czyli... 1 warzywa lub owocu na osobę

Obchody dnia ziemniaka zakończyły występy artystyczne poszczególnych klas i szkolnych talentów oraz poczęstunek z pieczonymi ziemniakami, w roli głównej.

Kończąc relację, nie mogę zapomnieć o osobach i instytucjach, bez których ta impreza nie miałaby swego blasku. Za pomoc i sfinansowanie atrakcji dziękujemy: Ks. Bogusławowi Kowalskiemu- proboszczowi naszej parafii, Galerii Wileńska, szkole językowej Lemon Tree, Policji, Straży Pożarnej, Pani Dyrektor, Nauczycielom, Rodzicom, Uczniom oraz: Pani Agnieszce Wysockiej i Panu Korpalskiemu.

Wszystkim organizatorom i uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy za rok!

Agnieszka Kolesińska

 

 

 


 

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

Strona dla Rodziców

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio