Wyniki etapu szkolnego Wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej

Etap szkolny Wojewódzkiego Konkursu Poezji Religijnej ,,Usłysz Panie moje słowa” zakończony!

W tym roku przystąpiło do konkursu tylko sześcioro uczniów z klas starszych. Swoje interpretacje w dniu szóstego października w szkolnej czytelni zaprezentowali: Magdalena Słowik, Anna i Diana Petrovskie, Kinga Niemirska, Marysia Maciejewska i Jakub Bąbik.

Wiersze były różnorodne, ciekawe, recytowane z wielkim zaangażowaniem. Usłyszeliśmy poezje księdza Jana Twardowskiego, Jana Kochanowskiego i Romana Brandstaettera oraz innych autorów.

Publiczność oklaskiwała każdego wykonawcę szczerymi brawami. Panie z komisji konkursowej: Agnieszka Czerwińska, Paulina Prokop i Joanna Sielecka wybrały troje finalistów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu. Są to:

• Anna Petrovska

• Diana Petrovska

• Kinga Niemirska

Zwyciężczynie etapu szkolnego uczęszczają do klasy 5a. Gratulujemy umiejętności i kunsztu recytatorskiego wszystkim biorącym udział w konkursie.

Dziękujemy za ogromny wysiłek włożony w przygotowanie recytacji i pokonanie tremy!

Joanna Sielecka

PODZIĘKOWANIA