Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472598
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

POŻEGNANIE LATA NA PRADZE

W dniach 23 i 24 września przed Bazyliką Najświętszego Serca Jezusowego przy Kawęczyńskiej pod honorowym patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika oraz burmistrza dzielnicy Praga- Północ Wojciecha Zabłockiego po raz drugi zorganizowano Piknik Rodzinny „Pożegnanie lata 2017”.

Na wszystkich - małych i dużych czekało mnóstwo atrakcji: koncerty zespołów, tańce, występy młodych artystów, konkursy dla dzieci z nagrodami, rozgrywki sportowe, stragany z regionalnymi potrawami, rękodziełem i pamiątkami, spektakle teatralne i pokazy cyrkowe.

My też tam byliśmy na sobotnim pikniku! Jako laureaci Turnieju Wypowiedzi Satyrycznej o Laur Wiecha zaprezentowaliśmy nasze „popisowe numery”.

I tak grupa  BIT – BOX QUARTET (zdobywcy Nagrody Publiczności i Lauru Wiecha) w składzie: Julia Telinga, Rut Fibakiewicz, Michał Gut i Damian Graliński w brawurowy sposób wykonali jeden ze szlagierów starej Warszawy, a mianowicie piosenkę „Chodź na Pragę”. Zaś z przedstawieniem (montażem słowno- muzycznym) pt. „Praskie klimaty” wystąpiła grupa kabaretowa PAKA CWANIAKA w składzie: Kinga Kopycka, Wiktoria Wojtyniak, Julia Telinga, Bartek Kiełbus, Jakub Skwierz, Damian Graliński i Hubert Ziułkowski oraz niesamowity chór. Nasi uczniowie otrzymali burzę oklasków oraz upominki od organizatorów, a pani dyrektor Bożena Ćwiklińska i my nauczyciele - Milena Chypś i Małgorzata Pazik- mnóstwo gratulacji.

Na koniec w doskonałych nastrojach oraz przy sprzyjającej aurze mali artyści zjedli gorące kiełbaski, zakupili sobie pamiątki (mniej lub bardziej cenne) i wrócili do swoich domów. Byli też tacy, którzy wraz z całymi rodzinami uczestniczyli w dalszej części imprezy, co nikogo nie dziwi, gdyż była ona naprawdę udana. A jak będzie za rok? Będziemy i Wam opowiemy

Małgorzata Pazik

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio