Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2475093
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Lato w mieście-prawdziwe wakacje!

Nie brakowało atrakcji w drugim tygodniu Lata w Mieście. Na pływalni pod czujnym okiem ratowników bawimy się kolorowymi pływakami, chlapiemy i pływamy. Radości co niemiara…

Odbyliśmy słoneczną wędrówkę po praskim ZOO, zachwycaliśmy się ogromnymi rybami i tajemniczymi konikami morskimi. Przyglądaliśmy się małpim figlom i dostojnym żyrafom. Lwia rodzina próbowała nas postraszyć rykami, a hipopotamy rozśmieszały podczas karmienia. Oczywiście wypróbowaliśmy wszystkie dostępne atrakcje na ogrodowym oraz praskim placu zabaw.

Dorośli doszli do wniosku, że w drugim tygodniu wakacji sporo już wiedzy wywietrzało z naszych główek i zmieści się nieco nowej…  Więc zaproszono nas do uczestnictwa w warsztatach astronomicznych. Prowadzili je młodzi, pełni entuzjazmu animatorzy. Sami budowaliśmy bazy kosmiczne i pojazdy, którymi sterowaliśmy z pasją. Jeden z najmłodszych uczestników Kacper Miszczuk był bliski zdobycia tytułu doktora honoris causa, tak brylował wiedzą o kosmosie!

W czasie zwiedzania Centrum Kopernika pochłonęły nas naukowe i techniczne atrakcje, niektórzy nienasyceni adepci wiedzy postulowali darowanie sobie tego dnia obiadu, by nie kończyć tak ciekawej wycieczki. Odwiedzamy Ogród Jordanowski i tam wykonujemy piękne prace plastyczne, czarodziejka, która prowadzi zajęcia, z każdego dziecka wyłania artystę. W szkole pod okiem specjalistki każde dziecko wykonało ruchomą zabawkę. Najgłośniej i najbardziej intensywnie bawiliśmy się w Fikołku w Centrum Handlowym Arkadia. Przestrzeń, swoboda, czujna opieka miłych pań i mnóstwo atrakcji! Chcemy jeszcze! Najsmaczniej zaś na przyjęto nas w manufakturze słodyczy. Drodzy Rodzice! Pamiętacie jeszcze zapach karmelu? Wasze pociechy nie dadzą sobie tego odebrać…

Wreszcie nasze ,,domowe” atrakcje - mecze piłką z gąbki, zbijany i pełna swoboda na naszym placyku.

Wielu nam pozazdrości takich wakacji!

Joanna Kołłb-Sielecka

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio