Mistrzowie Kodowania

Nasi uczniowie uczą się programowania w środowisku Scratch już od trzech lat. Podobnie jak Mistrzowie Kodowania, całkowicie niezależnie, wystartowaliśmy we wrześniu 2014 roku, realizując w naszej szkole autorski program (Grażyna Chmielewska) zajęć pozalekcyjnych „Spotkania ze Scratchem” dla uczniów klas 4-6 [więcej o projekcie ...]

Bardzo szybko wszyscy uczestnicy, i nie tylko – również rodzice uczestniczący w Rodzinnych Warsztatach Scratcha, pokochali sympatycznego duszka, który z wielkim zaangażowaniem wykonywał nasze skrypty.

W bieżącym roku szkolnym rozpoczynamy III edycję warsztatów. Postanowiliśmy zgłosić naszą szkołę do ogólnopolskiego programu Mistrzowie Kodowania.

Uczestnictwo w programie stwarza okazję do wymiany doświadczeń, pomysłów  czy współpracy przy realizacji różnych zadań. Może być również motywacją i inspiracją dla naszych działań!

I stało się - 16 września otrzymaliśmy dobrą wiadomość - zostaliśmy zakwalifikowani do programu. Zaczynamy intensywnie pracować

Zostań Mistrzem Kodowania! Satysfakcja gwarantowana

Grażyna Chmielewska