Witamy w serwisie SP 73          Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły      Wychowanie przez Sukces

Drukuj Email

Mistrzowie oraz V-ce Mistrzynie Dzielnicy Praga Północ w Dwa Ognie

Drużyna chłopców w składzie: Wiktor Januszewski, Gabriel Duch, Sasin Wiktor, Kuba Bąk , Przemek Chmura, Patryk Sroka, Sebastian Komorowski, Alan Szlaski, Piotr Księżopolski, Gabriel Dziubak, Piotr Ziułkowski została mistrzami dzielnicy w usportowione dwa ognie.

W swojej grupie zwyciężyliśmy z SP 127 (13:7) oraz SP 354 (11:3). Odnosząc zwycięstwo w grupie B, zmierzyliśmy się o pierwsze miejsce w turnieju ze zwycięzcami z grupy A (SP 258). W pierwszych minutach przegrywaliśmy, ale po zmianie ustawienia oraz założeń taktycznych SP 258 nie miała z nami szans.

Wygraliśmy finałowy mecz 17:9 i zostaliśmy Mistrzami Dzielnicy!!! Drugie miejsce zajęła SP 258, trzecie SP 127.

 

Drużyna dziewcząt w składzie: Gabriela Januszewska, Lilya Karapetyan, Nikola Onisk, Julia Gietke, Kinga Cicha, Natalia Sołtysiak, Ewa Świerk, Oliwia Bem, Angelika Fik, Oliwia Dudek, Oliwia Podolak została vice mistrzyniami dzielnicy w dwa ognie.

Dziewczęta zmierzyły się w grupie A z SP 30 (wygrana 12: 6) i SP 50 (przegrana 9:11). SP 30 wygrała 5:1 z SP 50.

W ten sposób każda ze szkół grupy A miała po jedno zwycięstwo i jedną przegraną. Jednak to SP 73 zebrała najwięcej punktów, ponieważ nasze dziewczęta najwięcej razy trafnie zbiły przeciwniczki.

Dzięki temu jako zwyciężczynie grupy A zawodniczki zmierzyły się o złoty medal. Niestety uległy 8:9 SP 127 i zostały Vice mistrzyniami dzielnicy. Pierwsze miejsce zajęła SP 127, drugie SP 73, trzecie SP 258.

Serdecznie gratulujemy!

Anna Olawa

nauczyciel wychowania fizycznego

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Strona dla Rodziców

REKRUTACJA

informacje 2017/2018

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

PODZIĘKOWANIA

Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio