Zielona szkoła klasy 4a

W dniach 29-30 maja 2017 klasa 4a przebywała na zielonej szkole w wiosce „Pod Kogutem” w Krępie.

Uczniowie poznali zwyczaje zwierząt domowych i sposoby opieki nad nimi. Wielką frajdę sprawiło im karmienie zwierząt. Dowiedzieli się, jak dawniej uprawiano ziemię w muzeum maszyn rolniczych.

Grali w piłkę nożną, szaleli na trampolinach, bawili się w podchody w lesie, poznali gry w bule, króla i krykieta. Rozwijali swoje zdolności artystyczne podczas zajęć z filcu, robiąc pomysłowe króliczki.

Przy ognisku, które urozmaicone zostało pląsami i tańcami, upiekli pyszne kiełbaski. Potem szaleli na dyskotece, a wieczorem bawili się w chowanego.

Dziękujemy naszemu niezawodnemu klasowemu dziadkowi – panu Andrzejowi Sroka, który pomógł w opiece nad uczniami.

Pogoda dopisała, humory również. Wszystkim wyjazd bardzo się podobał, było tylko jedno ale… za krótko.

Iwona Myślak -Piątek

PODZIĘKOWANIA