Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Klasa 4a w Miasteczku Ruchu Drogowego

W ramach realizacji programu nauczania techniki i przygotowania do egzaminu na kartę rowerową 4 października uczniowie klasy 4a uczestniczyli w organizowanych przez Tramwaje Warszawskie warsztatach rowerowych w Miasteczku Ruchu Drogowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy w ramach kampanii „Bądźmy razem bezpieczni”.

Podczas zajęć części teoretycznej odbywającej  się w sali multimedialnej zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa w środkach komunikacji miejskiej. Następnie w części praktycznej korzystali z placu manewrowego MRD. Przećwiczyli swoje umiejętności jazdy na rowerze i mieli możliwość zgłębienia znajomości przepisów ruchu drogowego i zasad poruszania się po drodze.

Jazda na rowerze sprawiła uczniom dużo radości, a symulowane sytuacje uświadomiły, jak ważna dla własnego bezpieczeństwa jest znajomość przepisów ruchu drogowego.

Swoje umiejętności młodzież może ćwiczyć pod okiem pracowników straży miejskiej w największym w Polsce miasteczku ruchu drogowego przy ul. Sołtyka 8/10 w Warszawie w soboty w godzinach 10.00 – 18.00. Zajęcia wspomagają przygotowanie się do egzaminu, a młodzież w wieku 10 -18 lat może jeździć na rowerach tylko posiadając kartę rowerową.

Iwona Myślak - Piątek

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio