Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472550
Naszą witrynę przegląda teraz 31 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Jedno z 1200 podziękowań dla SP 73

W Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyło się spotkanie podsumowujące Dni w Diecezjach. Przekazano ponad 1200 dyplomów z podziękowaniami m.in. podziękowania otrzymała jako jedyna na Pradze Północ nasza Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego w Warszawie

Na spotkanie, zorganizowane przez władze Archidiecezji Warszawskiej i Diecezji Warszawko-Praskiej, przybyło kilkaset osób reprezentujących wszystkie instytucje zaangażowane w przygotowywanie Światowych Dni Młodzieży w Warszawie. Byli m. in. wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera oraz Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, przedstawiciele policji, straży miejskiej, straży pożarnej, Centrum Myśli JPII, wojska, mediów, a także księża dziekani i samorządowcy.

Arcybiskupi warszawskich diecezji, kard. Kazimierz Nycz oraz abp Henryk Hoser SAC, podziękowali za pomoc w organizacji Dni w Diecezjach w Warszawie wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom

Przygotowano i rozdano dziś ponad 1200 podziękowań. „Świadczy to o tym, jak wiele instytucji i osób było zaangażowanych w organizację lipcowych Dni w Diecezjach w Warszawie” – powiedział ks. Marek Przybylski, jeden z głównych organizatorów wydarzenia w Archidiecezji Warszawskiej.

Obecni na spotkaniu przywoływali niezwykłą atmosferę, jaka towarzyszyła Światowym Dniom Młodzieży. Podkreślali jednocześnie, że wizyta młodzieży z całego świata w Warszawie i na Mazowszu była wielkim duchowym przeżyciem, a także ważnym dla promocji regionu wydarzeniem.

Agnieszka Czerwińska

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio