Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472463
Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Lato w mieście w SP73–podsumowanie trzeciego tygodnia

Kolejny tydzień akcji za nami. Podobnie jak poprzednie był bardzo urozmaicony i bogaty w atrakcje. Uczestniczyliśmy w wielu rodzajach zajęć - chodziliśmy na pływalnię do DOSiR przy ul. Jagiellońskiej, doskonaliliśmy swoje umiejętności gry w kręgle w pobliskim Seven Club-ie.

Codziennie bawiliśmy się na placu zabaw w Parku Praskim. W Kinie Praha obejrzeliśmy film „Mój przyjaciel smok”.

Na terenie szkoły organizowano dla nas zajęcia sportowe, podczas których graliśmy w piłkę nożną, dwa ognie czy badmintona. Mieliśmy także zajęcia kulinarne „Wiem co jem”, na których pod opieką prowadzących i wychowawców samodzielnie przyrządziliśmy chłodnik litewski i twarożek z owocami. Odwiedził nas również przedstawiciel Służby Celnej, który opowiadał jak stać się odpowiedzialnymi turystami i chronić gatunki zagrożone wyginięciem.

Bardzo spodobały nam się warsztaty plastyczne w Ogrodzie Jordanowskim przy ul. Namysłowskiej – na zajęciach uczyliśmy się tworzenia grafiki. Spory entuzjazm wzbudziły skarby Miejskiej Biblioteki. Serdeczne i gościnne panie przygotowały dla nas góry swych skarbów- najpiękniejsze książki dla dzieci.

Wspaniałą niespodziankę zorganizowali dla nas wychowawcy - przez prawie 2 godziny jeździliśmy na deskorolkach i hulajnogach. Oczywiście wcześniej przypomnieliśmy sobie zasady korzystania z w/w sprzętu i bezpiecznej zabawy.

W dobrych humorach udaliśmy się na weekendowy odpoczynek do domów.

Opracowanie: grupy VII i VIII

Aneta Mierzejewska

Joanna Sielecka

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio