Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2472458
Naszą witrynę przegląda teraz 28 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Apel podsumowujący pracę SU

W ostatnim tygodniu roku szkolnego 2015/2016 odbył się dla klas 1-6 apel podsumowujący naszą całoroczną pracę. Opiekun SU, pani Iwona Myślak-Piątek, przypomniała wszystkie wydarzenia i przedsięwzięcia w jakich uczniowie brali udział, a których inicjatorem był w większości Samorząd Uczniowski SP 73 [czytaj…]

Podczas apelu ogłoszono wyniki całorocznego konkursu Najaktywniejsza Klasa w Szkole [czytaj…] Przedstawiciele klas odebrali dyplomy i nagrody w kategoriach: najciekawsze gazetki, największa ilość zebranej makulatury i nakrętek, najwyższa frekwencja.

Uczniowie, którzy wyróżnili się największą aktywnością pracy na rzecz SU, otrzymali nagrody indywidualne. Są to: Oliwia Bułczyńska, Katarzyna Sobkowicz, Julia Telinga i Hubert Ziułkowski, a także: Sara Deon, Kinga Poksińska, Ida Baranowska, Aleksandra Fit, Gabriela Fusiek, Martyna Wysocka, Wiktoria Wojtyniak, Hubert Kotus, Mateusz Białczak i Dominik Trzpil.

Na szczególne wyróżnienie zasłużyły dziewczynki: Emilia Wylotek i Wiktoria Wojtyniak, które przyniosły setki kilogramów makulatury.

Podczas apelu podsumowano również udział i osiągnięcia uczniów w różnych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody za konkursy przedmiotowe z informatyki, matematyki, konkursy polonistyczne, przyrodnicze, plastyczne, religijne, techniczne. Wyróżniono również uczniów wzorowych.

Apel zakończył się życzeniami sukcesów w następnym roku szkolnym oraz bezpiecznym i szczęśliwym spędzeniem wakacji.

Opiekun SU

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio