Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2481022
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Praskie Pszczoły

Od dnia 22 czerwca 2016r. na drugim piętrze CH Wileńska można podziwiać wystawę „Praskie Pszczoły”, poświęconą tym fascynującym owadom, dotąd kojarzonym głównie z terenami wiejskimi, które w ostatnich latach coraz liczniej osiedlają się w miastach.

Pszczoły doskonale adaptują się do życia w miejskich warunkach a miód, który wytwarzają, wolny m.in. od zanieczyszczeń pochodzących ze środków ochrony roślin stosowanych w rolnictwie, jest bardzo wysokiej jakości.

Nie wszyscy zapewne wiedzą o tym,

że pasieka złożona z 6 uli istnieje w naszym bezpośrednim sąsiedztwie, czyli na dachu CH Wileńska. Aby bliżej zainteresować dzieci pszczołami, ich ogromnym znaczeniem dla środowiska i dla naszego życia, w naszej szkole zorganizowany został konkurs „Spójrz na pszczoły – nowocześnie”, w którym główne zadanie stanowiło przedstawienie pszczoły w wymyślony przez siebie, jak najbardziej niekonwencjonalny sposób.

Dzięki współpracy SP 73 z CH Wileńska powstała wspólna wystawa, na której obok pięknych zdjęć pszczół żyjących w ulach na dachu, można obejrzeć równie piękne, pomysłowo i pieczołowicie wykonane prace naszych uczniów.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy!

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio