Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2475014
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Festyn sportowo- rekreacyjny w SP 73

W niedzielę 12 czerwca odbył się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 festyn sportowo-rekreacyjny. Przy pięknej pogodzie na terenie wokół szkoły zorganizowano konkurencje sportowe oraz atrakcyjne gry i zabawy.

Nasi nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali stanowiska w: strzelaniu z łuku, rzucaniu do celu, skakaniu przez skakankę, strzelaniu na ramkę w unihokeju i piłce nożnej, la cross, żonglerce piłką nożną.

Akademia Przyszłości zorganizowała hula-hop, biegi slalomowe z piłką.

Współorganizatorami festynu był Urząd Dzielnicy Warszawa Praga Północ oraz organizacje pozarządowe. Urząd Dzielnicy ufundował puchary oraz bilety na rejsy statkiem po Wiśle i do Parku Linowego dla zwycięzców konkurencji sportowych.

Stowarzyszenie dla Rodzin, Mierz Wysoko, Karan, GPAS, Armia Zbawienia, Q-zmianom przygotowały przy swoich stanowiskach gry i zabawy, malowanie buziek, składanie dinozaurów, warsztaty kulinarne, zabawy z chustą Klanza, wystawy zdjęć z różnych swoich projektów.

O godzinie 12.30 przed wejściem głównym do szkoły odbywały się występy artystyczne przygotowane przez szkołę (widowisko o zdrowym żywieniu), Towarzystwo Przyjaciół Dzieci (taniec) oraz Mierz Wysoko (projekt kuglarski „Cyrk Brzeska”).

Na nowym placu zabaw przygotowany był mały poczęstunek dla gości: chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym, woda mineralna, woda z sokiem i lemoniada zmiętą. Jego sponsorami była szkoła i organizacje pozarządowe.

Była dobra zabawa, chociaż niektórzy uczestnicy za późno wstali Puszcza oczko

ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU!

Bożena Ćwiklińska

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio