Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2474993
Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Wiosenny Turniej Piłki Nożnej

21 marca 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wiosennym Turnieju Piłki Nożnej dla klas 1-3 organizowanym przez Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji Praga Północ przy ul. Kawęczyńskiej 44.

Drużyna w składzie: Gabriel Duch 3a, Wiktor Januszewski 3c, Patryk Sroka 3c, Sebastian Komorowski 3c, Jakub Babik 3a, Jakub Bąk 3a, Gor Karapetyan 3c, Lilya Karapetyan 3c oraz Gabriela Januszewska 3c zajęła IV miejsce.

 

W turnieju brały udział wszystkie szkoły podstawowe naszej dzielnicy. Drużyny były podzielone na dwie grupy. SP 73 zagrała w grupie B. W pierwszym meczu walczyliśmy dzielnie z SP 50, ale przegraliśmy 2:3. Obie bramki strzelił Wiktor Januszewski. W kolejnym meczu pokonaliśmy 3:0 SP 127, co pozwoliło zająć nam drugie miejsce w grupie B i tym samym awansować do półfinału turnieju. W tym meczu dwie bramki strzelił Wiktor Januszewski oraz jedną Patryk Sroka.

W półfinale zmierzyliśmy się z wygraną drużyną z grupy A SP 258. Przeciwnik okazał się dla nas zbyt trudny. Przegraliśmy 1:6, a honorową bramkę dla nas strzelił Sebastian Komorowski.

W ostatnim meczu graliśmy o III miejsce w turnieju z SP 354. Niestety przegraliśmy minimalnie 0:1 i tym samym zajęliśmy ostatecznie czwarte miejsce za SP 258 (I miejsce), SP 50 (II miejsce), SP 354 (III miejsce).

Za nami uplasowały się drużyny SP 30 (V miejsce) oraz SP 127 (VI miejsce). Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Wiktor Januszewski, który otrzymał statuetkę. Na wyróżnienie zasługuje również nasz bramkarz Gabriel Duch. Drużyna otrzymała pamiątkowe koszulki, puchar oraz dyplom.

Serdecznie gratulujemy.

Anna Olawa

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio