Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2476753
Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

W baśniowym świecie Teatru Narodowego

Czas wolny odgrywa bardzo ważną rolę w życiu każdego człowieka. Szczególnie lubią go dzieci, ale nie zawsze wiedzą jak ciekawie i konstruktywnie go spędzić. Takich problemów na pewno nie mają uczniowie klasy 2c oraz 1b.

W ramach projektu „Spotkania z Kulturą” dzieci z tych klas raz w miesiącu - w sobotę lub niedzielę – odwiedzają ciekawe miejsca w Warszawie. W ten sposób aktywnie uczestniczą w kulturalnym życiu stolicy.

W październiku gościliśmy w jednym z najpiękniejszych przybytków kultury w naszym mieście – Teatrze Narodowym. Dzieci miały okazję obejrzeć doskonały spektakl oparty na jednej z baśni Hansa Christiana Andersena - „Królowa Śniegu”. Doborowa obsada (między innymi: Zbigniew Zamachowski, Tomasz Sapryk, Dominika Kuźniak), wspaniała scenografia i zaskakujące efekty specjalne wprowadziły wszystkich nie tylko w doskonały nastrój, ale także pozwoliły przenieść się do bajkowego świata wyobraźni.

Aktorzy zawieszeni pod sufitem teatru, tańczące kwiaty i doskonale dobrana muzyka oczarowały i nieco wzruszyły młodych widzów. Spektakl wywarł na uczniach ogromne wrażenie, natomiast wnętrze teatru wprawiło w zachwyt.

Nic dziwnego, że z utęsknieniem czekają na następne „Spotkania z Kulturą”.

Marzena Mrozińska

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio