Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2256608
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Klasa 1b uczy się nie tylko w szkole

Uczniowie klasy 1b byli na ciekawych wycieczkach edukacyjnych. Dostarczyły one dzieciom dużo  wiedzy i rozwinęły ich umiejętności.

Dnia 21.09.15r. uczniowie byli zaproszeni przez Kierownictwo Działu Kas wraz z Dyrektorem Sklepu Piotrem Kalbarczykiem na „DZIEŃ MAŁEGO KASJERA w CARREFOUR WILEŃSKA”. Dzieci zostały oprowadzone po sklepie, poznały ciężką pracę kasjera i same mogły sprawdzić działanie kas. Uczniowie narysowali najciekawsze miejsca, które zobaczyli i otrzymali słodki poczęstunek oraz drobne prezenty.

Dnia 23.09.15r. dzieci były w Centrum Promocji Kultury ul. Podskarbińska 2 na musicalu familijnym pt. „W to mi graj!” . Młodzi artyści w dowcipny sposób przybliżyli dzieciom bajki Aleksandra Fredry, Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego. Spektakl był interaktywny i umożliwił uczniom aktywne uczestnictwo w przedstawieniu. Musical był dofinansowany przez Ministerstwo  Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Dnia 16.10.15r. uczniowie uczestniczyli w bezpłatnych warsztatach edukacyjnych „Majsterkowo” zorganizowanych przez BRICO DEPOT w Warszawie ul. Jagiellońska 82. Podczas tych zajęć dzieci miały okazję samodzielnie wykonać z drewnianych elementów pudełko na skarby i nauczyć się technik zdobienia. Zwiedziły sklep, zobaczyły sposoby obróbki drewna i działanie wózka widłowego. Uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, drobne prezenty i własnoręcznie wykonane i ozdobione pudełko na skarby.

Wycieczki te nie odbyłyby się, gdyby nie wspaniali rodzice uczniów, którzy pomogli w zorganizowaniu wycieczek, opiekowali się dziećmi podczas drogi i zajęć. Serdecznie dziękuję za pomoc.

Katarzyna Ebinger

 

 

 


 

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2018/2019

Strona dla Rodziców

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio