Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2478912
Naszą witrynę przegląda teraz 34 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

Klasa 5c zachęca do czytania

W bieżącym roku szkolnym klasa 5c bierze udział w grze czytelniczej "Między nami czytelnikami", organizowanej przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, wydawcę serii podręczników do języka polskiego "Między nami". Celem gry jest szerzenie czytelnictwa, zachęcanie do częstszego sięgania po książki.

Do tej pory mieliśmy do wykonania dwa zadania. Pierwsze z nich polegało na przygotowaniu przepisu kulinarnego i przyrządzeniu dania na jego podstawie. Oczywiście pomysł na przepis musiał być zaczerpnięty z literatury. Nas zainspirował Charlie i fabryka czekolady Willi’ego Wonki. Napisaliśmy przepis, a nasze koleżanki – Kasia Sobkowicz i Ola Fit - upiekły przepyszny tort, który potem wspólnie zjedliśmy.

W drugim zadaniu mieliśmy zachęcić szkolną brać do częstszego odwiedzania biblioteki. Efektem tego zadania był Festiwal Książki zorganizowany 10 lutego w naszej szkole. Przygotowaliśmy zagadki, konkurs z nagrodami, wymianę książek oraz paradę postaci z naszych ulubionych lektur. To była świetna zabawa. Mamy nadzieję, że Wam też się podobało. Już nie możemy się doczekać kolejnego zadania, a tymczasem trzymajcie za nas kciuki.

Klasa 5c

Zdjęcia przedstawiają efekty naszej pracy.

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio