Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

LICZNIK ODWIEDZIN

Odsłon : 2475074
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

dziennik elektroniczny

więcej ...

REALIZOWANE PROJEKTY

WSPARCIE PRASKICH SZKÓŁ

 


 

 


MOJA PRZYSZŁOŚĆ

PRZEWODNIK

po PRADZE

wersja angielska

więcej...

Strona Wyróżniona

w Konkursie

więcej...Designed by:

Drukuj Email

KONKURSY RELIGIJNE

15 stycznia zakończył się szkolny etap Archidiecezjalnego Konkursu Biblijnego. Jego organizatorami są Międzynarodowe Centrum Dialogu Międzykulturowego i Międzyreligijnego UKSW w Warszawie, Fundacja Słowo, Akcja Katolicka i inni.

Był to bardzo trudny konkurs. W etapie wstępnym – ogólnoszkolnym brali udział chętni uczniowie z klas starszych. Aby poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania trzeba było przeczytać Ewangelię według Świętego Jana.

Do etapu szkolnego zostało zakwalifikowanych ośmioro uczniów. Jednak tylko sześcioro uczestniczyło w kolejnym etapie eliminacji, byli to Aleksandra Sulewska z kl. 5a, Małgorzata Barud z kl. 5a, Katarzyna Sobkowicz z kl. 5c oraz chłopcy: Krzysztof Bąk i Michał Rybarczyk z kl.6b oraz Staś Maciejewski z kl. 5c.

Zmagania rozpoczęliśmy równo o godzinie 13-tej. Tym razem pytania przesłane przez organizatorów były szczegółowe.

Największą ilość punktów zdobyła Katarzyna Sobkowicz 28 punktów – Gratulujemy! Następny był Staś Maciejewski z liczbą punktów 26, trzecią lokatę zdobyli Michał Rybarczyk i Krzysztof Bąk z równą liczbą punktów 22. Brawo! Kolejny etap odbędzie się już na Uniwersytecie na Bielanach 25 kwietnia.

Przypominamy też, że trwa konkurs diecezjalny, którego bohaterami są w tym roku apostołowie! Klasy młodsze wykonują figurkę wybranego apostoła, technika dowolną, a klasy starsze prezentację multimedialną o wybranym apostole. Prace oddajemy katechetom po feriach.

Szczęść Boże!

Ks. H. Walczyk i J. Sielecka

 

 

 

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio