Witamy w serwisie SP 73 Jesteśmy szkołą na warszawskiej Starej Pradze

misja szkoły Wychowanie przez Sukces

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, w zakresie wynikającym z konfiguracji Twojej przeglądarki. Poznaj szczegóły

Drukuj Email

Sukcesy w XLVIII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 175 na Ochocie gościła finalistów XLVIII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w unihokeju.

Dziewczęta jako pierwsze rozpoczęły rywalizacje o tytuł Mistrza Warszawy. Żeński zespół ze Szkoły Podstawowej nr 73, reprezentujący Pragę Północ, w Mistrzostwach trwających tydzień nie przegrał żadnego spotkania. W meczu finałowym nasze dziewczęta pewnie pokonały 5:0 Szkołę Podstawową nr 323 z Ursynowa.

Chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 73 również jako Mistrz dzielnicy w unihokeju reprezentowali Pragę Północ na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży. Po wielu pasjonujących meczach ostatecznie wywalczyli brązowy medal zwyciężając w małym finale Szkołę Podstawową nr 100 z Ursynowa.

Kapitanem złotego zespołu dziewcząt jest Kamila Tamborek, bramkarkami Wiktoria Kuczyńska i Kasia Antoszewska oraz zespół uzupełniały: Agata Radosiewicz, Ania Zaorska, Ewelina Szustak, Madzia Filar, Ola Skórka, Klaudia Kalinowska, Weronika Kosobudzka, Julia Fidura i Klaudia Kiełczewska.

Zespół chłopców składał się z kapitana Adriana Janickiego, bramkarza Norberta Tomkiewicza oraz Konrada Mąkosy, Mikołaja Semeniuka, Adriana Polca, Adama Szlachta, Huberta Trębickiego, Marcela Gralińskiego oraz Jakuba Zwolińskiego.

Trenerami zespołów są Monika Wojda i Jarosław Słocki.

 

 

 


 

Hala Sportowa w SP73

już niedługo

więcej...

NASZA SP 73

rok szkolny 2017/2018

więcej...

REKRUTACJA

informacje 2019/2020

 

Strona dla Rodziców

dzieci sześcioletnich

WESPRZYJ SWOJE DZIECKO

PRZEKAŻ 1% PODATKU!

więcej...

PORADNIK TERAPEUTYCZNY

wszystkie numery poradnika

ADOPCJA SERCA

więcej...

PODZIĘKOWANIA

za pomoc

w organizacji

Dnia Pieczonego

Ziemniaka 2018


dla

Małgorzaty Skłodowskiej


dla

Jolanty Bąbik

Stara Praga


Akademia Przyszłości

dla SP73


dla

RADY RODZICÓW

VIII LO


dla SP 73

od Rodziców Absolwentów 2016

Ankieta dla Rodziców 2000-2015

wyniki

Dziecięcy Telefon Zaufania

RZECZNIKA PRAW DZIECKA

800 12 12 12


 

Wirtualizacja

szkolnego serwera SBS2003 R2

SBS Hyper-V R2

SBS Virtual PC

firma

Najlepszy Informatyk SP73

medale wykonała firma
Laser Studio

  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio
  • Laser Studio